Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Torby plażowe z logo lub nadrukiem

Wyników: 39

Warto postawić na sezonowe gadżety marketingowe i w lecie zamówić torby plażowe reklamowe. To bardzo praktyczne akcesoria, z których chętnie skorzystają Twoi klienci. Torby na plażę czy na basen będą dobrymi nośnikami Twojej reklamy!


Torby plażowe z logo lub nadrukiem

Torby plażowe reklamowe

Od dawna wiadomo, że ludzki mózg atakowany zewsząd reklamowymi komunikatami zaczyna je ignorować, dlatego wśród reklamodawców coraz większą popularnością cieszą się sposoby na promocję niebezpośrednią, która łączy użyteczność z przekazem marketingowym. Taką właśnie rolę odgrywają torby na plażę z napisem. Dla klienta nie jest to czysty nośnik reklamowy jak na przykład ulotka czy baner, ale praktyczny gadżet podczas każdego wyjścia nad wodę. Dla użytkownika komunikat reklamowy w takiej formie jest przyjazny i sprawia, że docenia on gest firmy rozdającej gadżety. Bez wątpienia można więc stwierdzić, że torba plażowa to świetny sposób na promowanie marki dla firm, a dla klientów wymierna korzyść w postaci przydatnego akcesorium. Trudno znaleźć lepsze połączenie wpisujące się zarówno w potrzeby sprzedających, jak i konsumentów odwiedzających plaże. Lato, plaża, morze, może by tak spakować ręcznik, kilka drobiazgów i ruszyć nad wodę? Można. Wszystkie potrzebne rzeczy zmieścisz w reklamowych torbach plażowych. Żywe intensywne kolory i ciekawe desenie sprawią, że posiadacz takiej torby wyróżni się z tłumu na każdej największej nawet plaży.

Torby na plażę – jak wybrać formę nadruku?

Mając na uwadze informacje z poprzedniego akapitu, warto zadbać o odpowiednią formę reklamy, jaką zdecydują się Państwo nanieść na wybrane z asortymentu torby na plażę. Dobrym ruchem jest opracowanie oryginalnej i atrakcyjnej grafiki lub umieszczenie logo odpowiednio wpasowanego w profil produktu. Dzięki temu akcesorium plażowe będzie prezentować się stylowo, modnie i efektownie. Według specjalistów niewłaściwym działaniem jest nanoszenie na powierzchnię torby czy plecaka zbyt dużej ilości elementów, ponieważ przestają się wyróżniać lub stają się dla odbiorcy nieczytelne. Lepiej więc postawić na jeden bądź dwa elementy, które są dla Państwa firmy charakterystyczne, wpadają w oko i łatwo zapisują się w świadomości klientów.

Torby z napisem na plażę – bogactwo wyboru

W naszej ofercie dostępnych jest mnóstwo atrakcyjnych wizualnie i estetycznie wykończonych produktów. Każdy gadżet plażowy wyróżnia się oryginalnym designem. Poszczególne egzemplarze obejmują bogactwo materiałów, krojów, modeli i wielkości, więc jesteśmy pewni, że odnajdą Państwo w naszym asortymencie to, co najlepiej wpisze się w specyfikę działalności firmy. Wybrana torba z napisem na plażę może odpowiadać preferencjom kobiet, mężczyzn czy dzieci, więc z bez trudu uda się zakupić wersje harmonijnie współgrające z preferencjami grupy docelowej, do której kierują Państwo swoją ofertę.

Polecamy również inne gadżety plażowe: piłki, ręczniki i maty!


Dowiedz się więcej:16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.