Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Ceramiczne kubki reklamowe

Wyników: 108

Te bardzo popularne gadżety reklamowe to częsty wybór stosowany, by zwiększyć rozpoznawalność marki. Ceramiczne kubki firmowe z logo sprawdzają się ze względu na ich stosunkowo niską cenę, przydatność oraz możliwość pokrycia nadrukiem dużej powierzchni. Dzięki temu zmieści się tam nie tylko symbol, ale także slogan lub duża grafika. Wykorzystuje się je jako dodawane do zamówienia gratisy, ale bywają także rozdawane pracownikom do użytku domowego oraz w biurze.


Ceramiczne kubki reklamowe

Dlaczego kubek ceramiczny z logo to skuteczna reklama?

Autopromocja w formie gadżetu reklamowego to skuteczny sposób na to, aby nienachalnie przypominać o sobie klientowi, podczas gdy będzie on używał prezentu, który dostał. Ceramiczne kubki firmowe z nadrukiem doskonale się do tego nadają, ponieważ bardzo często korzystamy z nich w ciągu dnia. Dzięki temu wybrany przez Ciebie projekt logo towarzyszy obdarowanej osobie przez długi czas. W połączeniu z pozytywnym wrażeniem, jakie wywołało na niej otrzymanie gratisu, przyczyni się to do budowana pozytywnego obrazu marki i być może polecenia usług przedsiębiorstwa innym.

Firmowe kubki ceramiczne w Gratisowni

Dostępne produkty mają różne rozmiary i kształty. Od prostych i funkcjonalnych, do bardziej wymyślnych, dostarczanych w komplecie także z łyżką. Są także wersje podróżne ze specjalnym wieczkiem, zapobiegającym wylewaniu się zawartości. Ozdabia się je metodą tampodruku, dzięki czemu ceramiczny kubek firmowy z nadrukiem logo będzie miał wiernie odwzorowany projekt grafiki. Zapraszamy do kontaktu!


Dowiedz się więcej:17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.