Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety reklamowe ze słomy pszenicznej

Wyników: 28

Gadżety ze słomy pszenicznej coraz częściej wybierane są jako nośnik reklamowy. Stawianie na artykuły, których produkcja nie wiąże się z obciążeniem dla środowiska naturalnego, a także nadające się do recyklingu bądź kompostowania wpisuje się w światowe trendy. Jednak to nie moda, a autentyczna troska o przyszłość naszej planety sprawia, że coraz bardziej świadomie podchodzimy do tego tematu.


Gadżety reklamowe ze słomy pszenicznej

Słomiane gadżety reklamowe – postaw na reklamę w stylu “eko”

Reklama jest zjawiskiem wszechobecnym i wcale nie tak nowym. Już w starożytności pojawiły się pierwsze formy reklamy takie jak słowna czy w starożytnej Grecji pierwsza reklama pisemna. Współczesny rozwój techniki i technologii sprawił, że reklama przybiera różne oblicza, ale co ciekawe, to nie ta masowa, ale taka w postaci gadżetów reklamowych jest o wiele lepiej odbierana. Jest też zdecydowanie tańsza. Jednak, by nasze gadżety reklamowe spełniły swoją funkcję, muszą posiadać to “coś”. Chociażby wyróżnik w postaci materiału, z którego są wykonane. Wraz z nadrukiem reklamowym taki gadżet jest w stanie skutecznie budować świadomość marki. Gadżety reklamowe ze słomy pszenicznej stanowią ciekawą ofertę wśród produktów reklamowych, która wpisuje się w styl “eko”. Gadżety reklamowe ze słomy powstają z produktu ubocznego produkcji rolnej. Słoma jest pozostałością po zebraniu ziarna zbóż. Roślinna pulpa na bazie słomy stała się alternatywą dla plastiku. Z powodzeniem zostaje wykorzystana jako materiał, z którego powstają opakowania, naczynia czy korpusy artykułów biurowych czy urządzeń elektronicznych.

Gadżety reklamowe ze słomy pszennej w naszej ofercie

Od długopisów, kubków, zestawów sztućców aż po ładowarki i głośniki. Nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy znajdzie produkty odpowiednie dla reklamowania swoich towarów czy usług. Logo Twojej firmy zostanie fachowo wyeksponowane i trwale naniesione na wybrane słomiane gadżety reklamowe. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie znakowania. Nawiązując współpracę z naszą firmą dostajesz produkt reklamowy wysokiej jakości i takiej samej jakości nadruk reklamowy. Warto zastanowić się również nad innymi ekologicznymi akcesoriami, jak choćby gadżety reklamowe z kukurydzy czy bambusowe gadżety dla firm.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.