Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety plażowe

Wyników: 13

Okres wakacyjny to idealny moment, aby zaplanować działania marketingowe. Mogą one koncentrować się wokół obiektów rekreacyjnych „pod chmurką”, ale też w miejscach, gdzie organizowane są letnie kolonie. Zamawiając gadżety plażowe z nadrukiem, mają Państwo okazję do przeprowadzenia kampanii w terenie – bezpośrednich spotkań z klientami stanowiącymi grupę docelową oraz obdarowania ich miłymi upominkami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem materaców, piłek i innych akcesoriów.


Gadżety plażowe

Reklamowe gadżety plażowe z nadrukiem

Okazuje się, że dmuchane materace, piłki plażowe, a nawet okulary przeciwsłoneczne to nie tylko wakacyjne akcesoria potrzebne do wypoczynku nad wodą. To również fantastyczne nośniki reklam, które doskonale sprawdzą się do reklamy Twoich produktów i usług. Z ich dużego zasięgu oraz skutecznego działania mogą skorzystać nie tylko właściciele smażalni ryb, sprzedawcy zabawek czy inni prowadzący sezonowe biznesy. To gadżety reklamowe na plaże, które nadają się też do reklamy innych usług – finansowych, kosmetycznych, budowlanych.  

Promocyjne akcesoria plażowe w Gratisownia.pl

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dostępną w Gratisowni. To akcesoria plażowe z logo, które przywołują miłe skojarzenia – nie tylko z latem i odpoczynkiem, ale też Państwa produktami czy usługami.

W asortymencie mamy szereg produktów, na których można nanieść trwałą metodą nadruk (logo, hasło, nazwę marki). To zabawki do piasku, krzesła i leżaki, torby, kremy z filtrami, akcesoria sportowe. Zamówią je Państwo w niskich cenach, dużych nakładach, a to wszystko wygodnie w sklepie internetowym.

Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 4 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.