Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Kalkulator Reklamowy

Wyników: 10

Rozdawanie gadżetów promocyjnych to bardzo skuteczna i tania forma marketingu. Wyborcze kalkulatory reklamowe to przydatne, a jednocześnie eleganckie gadżety elektroniczne, które pomogą utrwalić logo Państwa firmy w pamięci klienta. Wręczenie takiego gratisowego upominku powoduje przyjemne skojarzenia, a jego elegancki design sprawia, że ustawiony na biurku będzie przyciągał spojrzenia. Te wysokiej jakości gadżety reklamowe rozdawane na targach i innych eventach pomogą budować pozytywny wizerunek marki przedsiębiorstwa.


Kalkulator Reklamowy

Kalkulatory reklamowe – idealne do biura

Istotną cechą, jaką powinny mieć gadżety reklamowe, jest przydatność. Wyborcze kalkulatory reklamowe spełniają ten wymóg, zachowując jednocześnie atrakcyjność wizualną dzięki interesującemu designowi. Można je wykorzystać w domu i w biurze, co na pewno docenią pracownicy działu księgowości, banku czy kantoru. Postawione na biurku często się przydają, ale stanowią także element wystroju. Z tego względu przykładamy dużą wagę do różnorodności ich kształtów i materiałów, z których wykonano oferowane produkty.

Różne modele kalkulatorów wyborczych

Można wybrać wersję kieszonkową z w notesie, z przyjazną środowisku bambusową obudową albo ergonomicznym, minimalistycznym kształtem. Dopasowany do wystroju wnętrza kalkulator wyborczy pomoże nadać przestrzeni wyjątkowy charakter. W ofercie znajdują się także modele zupełnie klasyczne i równie funkcjonalne.

Takie przydatne biurowe gadżety elektroniczne dostępne są także w nieco większej wersji, dysponującej szerszym wyświetlaczem i rozbudowaną liczbą opcji. W przypadku niektórych modeli mamy także różne warianty kolorystyczne.

Kalkulatory wyborcze wysokiej jakości

Przedstawione produkty to na pewno wyróżniająca się i nowoczesna forma reklamy. Można je rozdawać zarówno klientom, jak i pracownikom. Kalkulatory wyborcze są propozycją o wiele ciekawszą niż standardowe reklamowe długopisy. W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i przedstawimy dokładny kosztorys.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.