Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety dla Zwierząt

Wyników: 8

Rozdawane potencjalnym klientom i kontrahentom przydatne gadżety do domu to świetny pomysł, by zwiększyć zasięg marketingowy firmy i utrwalić markę w świadomości odbiorcy. Sprawdzi się to szczególnie wtedy, gdy okażą się one użyteczne i trafią w gust odbiorcy. Ekologiczne akcesoria dla zwierząt na pewno zyskają uznanie właścicieli psów i kotów. Taka nienachalna, przydatna forma reklamy wywołuje pozytywne skojarzenia z firmą i na pewno przyniesie owoce w przyszłości.


Gadżety dla Zwierząt

Dlaczego warto skorzystać z gadżetów dla zwierząt?

Logo firmy na użytecznych przedmiotach to skuteczne narzędzie reklamowe. Utrwalają one pozytywny wizerunek firmy w oczach osoby, która została nimi obdarowana, a także umożliwiają dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Można je rozdawać podczas różnych okazji: na targach, imprezach branżowych, jako prezenty dla pracowników oraz gratis do zamówień online bądź w sklepie.

Takie przydatne, ekologiczne gadżety reklamowe dla zwierząt dobrze jest też dostosować do odbiorcy lub eventu, na którym stosowana jest taka promocja. Na pewno zrobią duże wrażenie na uczestnikach, którzy je otrzymali, tym samym zwiększając szanse, że skorzystają z Państwa usług ponownie.

Przydatne gadżety dla psa czy kota to świetny pomysł przede wszystkim podczas wydarzenia związanego tematycznie ze zwierzętami. Można wtedy liczyć na to, że pojawi się na nim wielu właścicieli czworonogów. Na pewno docenią oni przedmioty takie, jak miska na karmę, pojemnik na torebki, stylowa chusta dla psa albo zwierzęca apteczka przydająca się podczas urazów na spacerze.

Wszystkie te przedmioty posłużą bezpośrednio do sprawienia radości nie tylko właścicielowi psa lub kota, ale i samemu czworonogowi. Wspólnym chwilom zabawy towarzyszyć będzie nadrukowane na ekologiczne akcesoria dla zwierząt logo firmy.

Praktyczne ekologiczne gadżety dla zwierząt w Gratisowni

Oferowane przez nas ekologiczne gadżety dla zwierząt zostały wykonane z ekologicznych i pochodzących z recyklingu materiałów. Wybierając je mają Państwo pewność, że dbają o środowisko, co może być równie ważne także dla klientów.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie gadżety dla zwierząt macie w swojej ofercie?

W naszej ofercie gadżetów reklamowych znajdziecie Państwo miski dla psów/kotów, zestawy woreczków na zwierzęce odchody, karmniki, frisbee, szczotki dla zwierząt oraz breloki w kształcie zwierząt.

Czy można zrobić na nich logo?

Na każdym produkcie można wykonać logo, wyjątkiem są składane miski silikonowane.

Ile woreczków jest w zestawie na psie odchody?

Zestawy zawierają około 15 woreczków na odchody.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.