Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Naklejki na kamerki

Wyników: 18

Bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne. Zadbaj o odpowiednie warunki pracy dla swoich pracowników i zakup naklejki na kamerę laptopa z logo Twojej firmy! To prosty i skuteczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu Twoich współpracowników. Z takich gadżetów reklamowych na pewno chętnie skorzystają także klienci.

W tej kategorii prezentujemy zaślepki i naklejki z logo na kamerkę internetową w laptopie, będące ciekawą alternatywą upominków w rodzaju długopisów lub breloków do kluczy. To ciekawe gadżety reklamowe, zwłaszcza ze względu na ich przydatność. Zasłony promują bezpieczeństwo w sieci, przez co są idealnym wyborem dla firm związanych z IT, telekomunikacją, ochroną danych lub dystrybucją sprzętu komputerowego. Naklejka z logo na kamerę internetową w laptopie jest bardzo wytrzymała, a dzięki prostej konstrukcji nie zużywa się szybko, co umożliwia korzystanie z niej przez długi czas.


Naklejki na kamerki

Praktyczny gadżet w postaci naklejki na kamerkę

Produkty te charakteryzuje ciekawy design, ale także niewielka waga i łatwość użycia. Zasłona składa się z plastikowego slidera, którym można w razie potrzeby zasłonić lub odsłonić górną część notebooka. Naklejki powstrzymują osobę, która zdalnie przejęła kontrolę nad obiektywem i mogłaby chcieć podglądać użytkownika. Sposób, w jaki montowana jest zaślepka na kamerę internetową w laptopie z logo, ma też znaczenie z punktu widzenia marketingowego. Po przymocowaniu blokada na kamerkę znajduje się bezpośrednio przed oczyma osoby używającej komputera, która tym samym utrwala sobie świadomość marki, co daje szansę, że w przyszłości ponownie skorzysta z jej usług.

Zaślepki na kamerkę dostosowane do Twoich potrzeb

Dostępne artykuły odznaczają się też niską ceną oraz wagą, przez co bez problemu zamówisz duże ilości naklejek. Zasłony te łatwo magazynować, a dzięki dużemu zapasowi można obdarować nimi wiele osób. Nadruk na zaślepce wykonujemy techniką tampodruku. Pozwala to nam osiągnąć dużą precyzyjność przy odwzorowaniu symbolu lub sloganu, a także na użycie żywych, intensywnych kolorów. W ofercie posiadamy także całe zestawy związane z bezpieczeństwem w sieci, w których znajduje się zasłona na kamerę internetową w laptopie z logo, blokada portu audio oraz transferu USB, zapobiegająca pobraniu niechcianych i potencjalnie szkodliwych plików. Wszystkie przedmioty zapakowano w niewielkie, eleganckie etui.

Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 4 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.