Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Naklejki na kamerki

Wyników: 14

Bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne. Zadbaj o odpowiednie warunki pracy dla swoich pracowników i zakup naklejki na kamerę laptopa z logo Twojej firmy! To prosty i skuteczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu Twoich współpracowników. Z takich gadżetów reklamowych na pewno chętnie skorzystają także klienci.

W tej kategorii prezentujemy zaślepki i naklejki z logo na kamerkę internetową w laptopie, będące ciekawą alternatywą upominków w rodzaju długopisów lub breloków do kluczy. To ciekawe gadżety reklamowe, zwłaszcza ze względu na ich przydatność. Zasłony promują bezpieczeństwo w sieci, przez co są idealnym wyborem dla firm związanych z IT, telekomunikacją, ochroną danych lub dystrybucją sprzętu komputerowego. Naklejka z logo na kamerę internetową w laptopie jest bardzo wytrzymała, a dzięki prostej konstrukcji nie zużywa się szybko, co umożliwia korzystanie z niej przez długi czas.


Bestseller zobacz wszystkie

Naklejki na kamerki

Praktyczny gadżet w postaci naklejki na kamerkę

Produkty te charakteryzuje ciekawy design, ale także niewielka waga i łatwość użycia. Zasłona składa się z plastikowego slidera, którym można w razie potrzeby zasłonić lub odsłonić górną część notebooka. Naklejki powstrzymują osobę, która zdalnie przejęła kontrolę nad obiektywem i mogłaby chcieć podglądać użytkownika. Sposób, w jaki montowana jest zaślepka na kamerę internetową w laptopie z logo, ma też znaczenie z punktu widzenia marketingowego. Po przymocowaniu blokada na kamerkę znajduje się bezpośrednio przed oczyma osoby używającej komputera, która tym samym utrwala sobie świadomość marki, co daje szansę, że w przyszłości ponownie skorzysta z jej usług.

Zaślepki na kamerkę dostosowane do Twoich potrzeb

Dostępne artykuły odznaczają się też niską ceną oraz wagą, przez co bez problemu zamówisz duże ilości naklejek. Zasłony te łatwo magazynować, a dzięki dużemu zapasowi można obdarować nimi wiele osób. Nadruk na zaślepce wykonujemy techniką tampodruku. Pozwala to nam osiągnąć dużą precyzyjność przy odwzorowaniu symbolu lub sloganu, a także na użycie żywych, intensywnych kolorów. W ofercie posiadamy także całe zestawy związane z bezpieczeństwem w sieci, w których znajduje się zasłona na kamerę internetową w laptopie z logo, blokada portu audio oraz transferu USB, zapobiegająca pobraniu niechcianych i potencjalnie szkodliwych plików. Wszystkie przedmioty zapakowano w niewielkie, eleganckie etui.

Zastosowanie personalizowanej zaślepki do kamery laptopa

Zgromadzone w ofercie naklejki, które mogą być z logiem Twojej firmy kojarzą się głównie z branżą IT, jednak – jak pokazuje nam ponad 15-letnie doświadczenie – mają zdecydowanie szersze zastosowanie. Komu polecana jest więc nakładka na laptopa? Taka zaślepka na kamerę przyda się każdemu posiadaczowi przenośnego komputera. Oznacza to, że gadżety opatrzone znakiem graficznym charakterystycznym dla Twojej marki sprawdzą się jako drobny gadżet promocyjny m.in. podczas: • targów branżowych, • konferencji biznesowych, • dni otwartych – polecane promującym się szkołom i uniwersytetom, • uroczystości okolicznościowych, • sprzedaży akcesoriów gamingowych, • dystrybucji programów komputerowych i antywirusowych – zaślepka na kamerę w laptopie świetnie podkreśli istotę bezpieczeństwa w internecie, współgrając z charakterem linii Twoich produktów. Gama potencjalnych zastosowań jest bardzo szeroka, dzięki czemu nakładki mogą stać się akcesorium promującym Twoją działalność wśród najróżniejszych grup docelowych, np. studentów czy klientów sklepów z elektroniką. Jako że zaślepka do kamery laptopa z logiem firmy jest bardzo mała, rekomendujemy łączenie naklejek w zestawy z innymi reklamowymi akcesoriami biurowymi z naszego sklepu.

Szeroki wybór nakładek na kamerę laptopa

Obecnie producenci przenośnych komputerów dążą do minimalizacji ich wagi z zachowaniem możliwie jak największej wielkości ekranu, co sprawia, że ramki okalające wyświetlacz stają się coraz cieńsze. Z kolei w starszych urządzeniach o większych wymiarach mogą one mieć nawet 1 cm szerokości. Z tego powodu polecamy zamawiać różne naklejki, aby móc wręczać np. klientom nakładki na kamerę laptopa z logiem firmy, dopasowane do ich potrzeb. Mając w ofercie różne zaślepki tego typu, dasz osobie zainteresowanej wybór, dzięki czemu jeszcze bardziej doceni wartość tego drobnego podarunku. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz odpowiadające Ci produkty i złóż zamówienie – dostarcz nam także projekt grafiki, który ma się na nim znaleźć.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.