Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Czas wolny

Wyników: 466

Prezentujemy szeroki asortyment upominków do autopromocji, świetnie sprawdzających się zarówno latem, jak i zimą. Dostępne w Gratisowni produkty możesz dostosować pod wymogi danej kampanii marketingowej. Warto zadbać o to, by miały związek z oferowanymi przez Ciebie usługami czy sprzedawanymi artykułami. Mamy gadżety reklamowe na wakacje i ferie zimowe idealne dla amatorów podróży, grillowania, odpoczynku na plaży lub basenie oraz spędzania czasu na łonie przyrody. Znajdujący się w tej kategorii duży wybór opcji pozwoli Ci dopasować gratisy do indywidualnych potrzeb prowadzonej kampanii oraz docelowego Klienta.


Czas wolny

Reklamowe ręczniki plażowe, antystresy, gadżety dmuchane to i o wiele więcej przydaje się w czasie wolnym. Każdy z takich drobiazgów może zostać oznakowany Twoim logo przez co i Twoja firma będzie kojarzona z wypoczynkiem i relaksem.

Szeroki wybór gadżetów na lato i ferie zimowe

Gdy zaczyna się robić ciepło, warto skupić się na akcesoriach do grilla, ręcznikach plażowych, materacach o różnych kształtach i kolorach oraz innych przedmiotach mogących przydać się w okresie urlopowym.

Posiadamy także bardziej praktyczne gadżety na lato i ferie zimowe, w rodzaju przydatnych w pociągach i autobusach zagłówków, całych koszy piknikowych wraz z nakryciem, zamków do bagażu czy toreb podróżnych do wyjazdu na wakacje. Tego typu użyteczne prezenty pomogą Ci wywrzeć pozytywne wrażenie na obdarowanych osobach, tym samym budując w ich oczach pozytywny wizerunek marki.

Praktyczna promocja z gadżetami na wakacje

Wszystkie wymienione gadżety na ferie zimowe i wakacje można ozdobić logo Twojej firmy. Dzięki wielu różnym sposobom druku masz pewność, że bez względu na materiał, z jakiego wykonano dany przedmiot, nadruk będzie trwały, odporny na ścieranie, a jednocześnie wyraźny oraz szczegółowy.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.