Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Linijki Reklamowe

Wyników: 35

W sklepie internetowym Gratisownia.pl oferujemy plastikowe i drewniane linijki reklamowe z nadrukiem. To idealne gadżety promocyjne do każdego biura. Są tanie i stanowią dobry nośnik informacji. Ich zaletą jest fakt, że można łatwo zadrukować je wybranym przez klienta napisem lub logo. Stosujemy wysokiej jakości, trwały druk dostosowany do materiału, z którego wykonany jest przedmiot. Dzięki temu grafiki na zamówionych u nas akcesoriach są zabezpieczone przed wycieraniem i blaknięciem.


Linijki Reklamowe

Szukasz odpowiednich gadżetów reklamowych, które staną się pomysłowym prezentem dla kontrahenta Twojej firmy i przy okazji będą ją dyskretnie reklamować? W obecnych, wymagających coraz bardziej subtelnej i docierającej podprogowo reklamy, praktyczne gadżety reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla bardziej wymagających klientów. Oferowane w naszym sklepie produkty mogą być bez większego problemu obrandowane logotypami Twojej firmy i służyć za praktyczny i estetyczny prezent pozwalający na rozpowszechnienie Twojego produktu w świadomości klienta. Linijki reklamowe to jeden z tych przedmiotów, bez których nie obejdzie się nawet najbardziej nowoczesne i skomputeryzowane biuro. W naszym sklepie oferujemy różne ich rodzaje: od klasycznych, sztywnych linijek, przez ekierki, linijki pozwalające na wykonanie pomiarów geometrycznych, po linijki elastyczne i linijki reklamowe z lupą. W łatwy sposób mogą one posłużyć do ekspozycji logotypu Twojej firmy i stanowić przydatny w biurze każdego kontrahenta przedmiot.

Linijki drewniane z nadrukiem firmowym

Prezentowane na naszej stronie gadżety reklamowe to interesujące nośniki reklamy, które z powodzeniem będą przypominać obdarowanym o danej marce. Drewniana linijka z nadrukiem stanowi świetny pomysł na darmowy prezent dla gości firmowego stoiska targowego. W sprzedaży mamy produkty dla różnych branż, np. w kształcie lokomotyw oraz całe zestawy, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie. Zachęcamy do składania zamówień i przesyłania własnych projektów graficznych, które naniesiemy na wybrane akcesorium.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.