Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety na indywidualne zamówienie

Wyników: 10

Dostępne w Gratisowni personalizowane, firmowe gadżety reklamowe na zamówienie to skuteczny sposób na ciekawą kampanię marketingową. Wręczane klientom lub kontrahentom promocyjne upominki zwiększają szansę, że po raz kolejny skorzystają oni z usług firmy. Takie artykuły przydają się w wielu różnych sytuacjach: podczas sprzedaży detalicznej, na targach, konferencjach branżowych albo imprezach.

Warto dostosować wybrane urządzenia do profilu promocji. Reklamowy pendrive oraz firmowy głośnik Bluetooth będą odpowiednie dla przedsiębiorstwa zajmującego się technologiami komputerowymi, a ładowarka na pewno zostanie doceniona przez klientów korzystających z usług telekomunikacyjnych.


Gadżety na indywidualne zamówienie

Wiele możliwości dostosowania gadżetów reklamowych na zamówienie

Głównym atutem produktów jest możliwość dostosowania ich wyglądu do Twoich preferencji. Mamy do wyboru wiele funkcjonalnych opcji, takich jak bezprzewodowa ładowarka do telefonu, pendrive, brelok do kluczy, zawieszka na bagaż czy głośnik Bluetooth. Wszystkie personalizowane, firmowe gadżety promocyjne na zamówienie z tej kategorii mogą mieć wybrany przez Ciebie kształt, kolor oraz oczywiście nadruk. Zależnie od artykułu reklamowego, odpowiednio dobieramy technikę zdobienia, gwarantującą jak największą precyzję, a także trwałość i odporność na ścieranie. Mamy też w ofercie gadżety, które wykonamy od zera, w 100% pod Twój projekt np. breloki

Gadżety promocyjne na zamówienie jako narzędzie marketingowe

Dostępne u nas personalizowane gadżety firmowe na zamówienie są wysoce funkcjonalne. To istotna cecha, ponieważ jeśli ktoś otrzymał promocyjny prezent, który przyda mu się na co dzień, to wyrobi sobie pozytywną opinię na temat firmy, której logo znajdzie na upominku. W ten sposób będziesz budować pośród kontrahentów korzystny wizerunek własnej marki, zwiększając jednocześnie jej rozpoznawalność oraz zasięg.

Aby otrzymać ofertę na personalizowane, reklamowe gadżety promocyjne na zamówienie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Można to zrobić za pomocą istniejącego przy produkcie formularza. Nasi doradcy przybliżą Ci dokładne specyfikacje i wymagania dotyczące projektu, a także przedstawią wstępny kosztorys.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.