Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Ekologiczne notesy reklamowe

Wyników: 71

Uczeń, student, pracownik biurowy, gospodyni domowa, prezes firmy... - każda z tych osób korzysta z notatnika. Mimo różnych opcji notesów elektronicznych, ten tradycyjny jest nie zastąpiony. Z tego też względu wybierany jest przez większość firm jako gadżet reklamowy. Co więcej sięgamy po produkty przyjazne dla środowiska i oczekujemy, że zwykły notes też taki będzie. Dlatego w poszukiwaniu skutecznej reklamy warto postawić na ekologiczne notesy reklamowe.


Ekologiczne notesy reklamowe

Notesy ekologiczne – czyli jakie?

Z materiałów biodegradowalnych, z recyklingu. Troska o środowisko zaczyna się od prostych rzeczy: segregowanie odpadów, oszczędne korzystanie z energii elektrycznej, wybierania eko produktów.

Notesy ekologiczne są wdzięcznym materiałem reklamowym, ponieważ na ich powierzchni ładnie prezentują się nadruki reklamowe w postaci logo, grafiki czy treści. Specjaliści od promocji są zgodni, że skuteczniejszą formą reklamy są przedmioty codziennego użytku (notesy możemy do nich zaliczyć) niż reklamy prezentowane w mediach. Ekologiczne notesy reklamowe możemy podarować pracownikom, obecnym i przyszłym klientom, mogą służyć jako nagrody w konkursach i gadżety reklamowe na spotkaniach, eventach, prezentacjach różnych branż. Budowanie eko – wizerunku firmy warto zacząć od eko - gadżetów. Ekologiczne gadżety powinny być stałym elementem promocyjnym nie tylko firm ściśle powiązanych z ochroną środowiska, a w zasadzie każdego przedsiębiorcy, bo los planety i tego, co zostawimy w spadku przyszłym pokoleniom zależy od każdego z nas.

Pozytywny PR we współpracy z naszą firmą - wybierz ekologiczne notesy reklamowe

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania klientów. Notesy ekologiczne są przykładem na to, że można skutecznie łączyć bycie "eko" i reklamę firmy.

W komplecie z notesem polecamy również eko długopisy.

Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 9 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.