Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Markery i Mazaki reklamowe

Wyników: 21

Wśród niezbędnych elementów wyposażenia pomieszczeń biurowych wymienia się zazwyczaj mazaki markery do kolorowania. Odpowiednio dobrane flamastry i zakreślacze poza rolą czysto użytkową mogą także pełnić funkcje reklamowe. Modele ozdobione firmowym logo możesz z powodzeniem wręczyć pracownikom oraz kontrahentom jako upominek promocyjny. Tego typu artykułami powinny obowiązkowo dysponować także osoby odpowiadające za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nabywcami określonych dóbr i usług.


Markery i Mazaki reklamowe

Markery i mazaki w reklamie istnieją nie od dziś. Dlatego tez przygotowaliśmy specjalną ofertę na te właśnie produkty. Każdy kto musi zakreślić, podkreślić, pokolorować, czy zaznaczyć lub coś oznaczyć z pewnością będzie zadowolony z markera czy mazaka z Twoim logo.

Zakreślacze reklamowe – zalety stosowania

Dostępne w sklepie Gratisownia.pl gadżety biurowe, takie jak markery i mazaki do kolorowania, mają wiele zalet. Zakreślacze reklamowe świetnie nadają się do zaznaczania ważnych fragmentów w tekście oraz priorytetowych zadań na listach. Doskonale sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku osób, które zaliczają się do grona ludzi obdarzonych pamięcią wzrokową. Flamastry z logo odgrywają też niebagatelną rolę przy promowaniu danej firmy. Ich wykorzystywanie sprzyja zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki wśród potencjalnych klientów i kontrahentów.

Flamastry z logo w przystępnych cenach

Sprzedawane przez nasz sklep zakreślacze oraz mazaki do kolorowania to gadżety reklamowe, które można nabyć w atrakcyjnej cenie. Markery rozprowadzane są w zestawach liczących po kilka bądź kilkanaście sztuk pisaków w różnych kolorach. Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w takie flamastry z logo, które przypadną do gustu Twoim podwładnym oraz partnerom biznesowym.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.