Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Markery i mazaki reklamowe

Wyników: 19

Wśród niezbędnych elementów wyposażenia pomieszczeń biurowych wymienia się zazwyczaj zestaw mazaków i markerów do kolorowania. Odpowiednio dobrane flamastry i zakreślacze na bazie wody albo na bazie alkoholu poza rolą czysto użytkową mogą także pełnić funkcje reklamowe. Modele ozdobione firmowym logo możesz z powodzeniem wręczyć pracownikom oraz kontrahentom jako upominek promocyjny. Tego typu artykułami powinny obowiązkowo dysponować także osoby odpowiadające za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nabywcami określonych dóbr i usług.


Markery i mazaki reklamowe

Markery i mazaki z pojedynczą lub z podwójną końcówką w reklamie istnieją nie od dziś. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę na te właśnie produkty. Każdy, kto musi cokolwiek zakreślić, podkreślić, pokolorować, czy zaznaczyć lub coś oznaczyć z pewnością będzie zadowolony z markera czy mazaka z Twoim logo.

Flamastry do kolorowania

Pastelowe flamastry reklamowe z nadrukiem lub bez znakowania to popularne gadżety reklamowe wykorzystywane przez firmy i organizacje do promocji swojej marki. Taki zestaw pisaków ma wiele zalet. Przede wszystkim flamastry dwustronne lub jednostronne z nadrukiem firmowym są atrakcyjnym i firmowym narzędziem marketingowym. Jeżeli będą używane jako markery do kolorowania i kaligrafii, logo albo motto firmowe będzie widoczne przez długi czas. 

Ponadto w porównaniu z innymi opcjami reklamy, flamastry do malowania są stosunkowo tanie, ich żywotność zaś jest długa. Można zamówić je w zestawach zawierających np. 12 kolorów albo 24 kolory, co wpływa na obniżenie kosztów jednostkowych. Flamastry do kolorowania są użytecznym i uniwersalnym produktem. Można mieszać kolory, wykorzystując je w biurze, szkole czy domu. Zestaw flamastrów sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, ale też osób dorosłych. 

Markery kolorowe dla dzieci i dorosłych

Markery alkoholowe to profesjonalny produkt, który może jednak służyć do zabawy, szczególnie wśród dzieci. Wykorzystując na przykład markery do kolorowania i kaligrafii podczas różnego typu konkursów i wydarzeń, możesz zwiększyć zaangażowanie Klientów.

Satysfakcja z zakupów markerów reklamowych może być również związana z ich długą żywotnością. Oznacza to, że reklama może trwać o wiele dłużej, aniżeli na billboardach czy w telewizji. Możliwe jest dostosowanie ich do swojej marki poprzez dodanie logo, hasła reklamowego lub innych informacji. To pozwoli na stworzenie spersonalizowanych upominków albo prezentów dla Klientów. 

Zakreślacze reklamowe – zalety stosowania

Dostępne w sklepie Gratisownia.pl gadżety biurowe, takie jak markery i mazaki do kolorowania, mają wiele zalet. Zakreślacze reklamowe świetnie nadają się do zaznaczania ważnych fragmentów w tekście oraz priorytetowych zadań na listach. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w przypadku osób, które zaliczają się do grona ludzi obdarzonych pamięcią wzrokową. Flamastry z logo odgrywają też niebagatelną rolę przy promowaniu danej firmy. Ich wykorzystywanie sprzyja zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki wśród potencjalnych Klientów i kontrahentów.

Flamastry z logo w przystępnych cenach

Sprzedawane przez nasz sklep zakreślacze oraz mazaki do kolorowania to gadżety reklamowe, które można nabyć w atrakcyjnej cenie. Markery rozprowadzane są w zestawach liczących po kilka bądź kilkanaście sztuk pisaków w różnych kolorach. Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w takie flamastry z logo, które przypadną do gustu Twoim podwładnym oraz partnerom biznesowym.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.