Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Zestaw do malowania dla dzieci

Wyników: 21

Dobrym pomysłem na ciekawe gadżety marketingowe są zestawy malarskie reklamowe. Zestawy do rysowania i malowania sprawdzą się w firmach, w których liczy się kreatywność i twórcze myślenie. Sprawdź naszą ofertę!


Zestaw do malowania dla dzieci

Zestawy do malowania

Zestaw plastyczny to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ nie tylko dostarcza dziecku rozrywki, ale również rozwija jego umiejętności kreatywne i manualne. Zestawy te są idealne dla dzieci w każdym wieku, ponieważ oferują wiele różnych opcji i poziomów trudności. Dzięki nim dzieci będą mogły znaleźć nowe zainteresowania.

Wśród wielu różnych zestawów plastycznych, zestawy malarskie z farbkami, flamastrami i kredkami są szczególnie popularne. Dzieci uwielbiają rysowanie i malowanie, a zestawy do malowania pozwalają na rozwijanie tych umiejętności w jeszcze większym stopniu. Dzięki nim dziecko może tworzyć własne dzieła sztuki, a jednocześnie rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

Zestawy plastyczne z farbkami, flamastrami i kredkami to doskonały wybór dla każdego dziecka niezależnie od wieku czy umiejętności artystycznych. Z takimi akcesoriami malowanie i rysowanie stają się jeszcze bardziej interesujące i dostarczają najmłodszym wiele radości i satysfakcji z tworzenia. Kiedy dziecko stworzy swoje pierwsze dzieło sztuki, poczucie dumy i satysfakcji z pewnością będzie ogromne.

Zestawy do malowania z nadrukiem

Jeśli planujemy wizerunkowe działania, w których chcemy zaangażować dzieci, warto rozważyć posiadanie zestawów malarskich z logo naszej marki. Dziecko z pewnością ucieszy się z kolorowych farbek czy flamastrów, a rodzice docenią markę, która dba o potrzeby najmłodszych. Taka sytuacja to zasada win-win, w której zyskujemy zadowolenie zarówno ze strony dziecka, jak i jego rodziców. Co więcej, możliwości wykorzystania zestawów malarskich w promocji i reklamie naszej firmy są nieograniczone!

Sprawdź również przybory szkolne z nadrukiem oraz piórniki reklamowe dostępne w naszej ofercie.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kredek jest w tym zestawie?

Zestawy są równe i ich uposażenie również. Minimalna ilość kredek w zestawie to 4 sztuki, maksymalna 24 sztuki.

Co zawierają zestawy do malowania?

Zestawy do malowania najczęściej zawierają kredki ołówkowe i świecowe, farbki i flamastry, notesiki i gumki. Wszytko zależne jest jednak od modelu - o szczegóły warto dopytać opiekuna handlowego.

Czy zestaw zawiera farby akrylowe czy plakatowe?

Nasze zestawy zawierają farbki akrylowe, wyjątek stanowi świnka skarbonka z zestawem farbek plakatowych oraz karmnik z zestawem farbek plakatowych.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.