Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety reklamowe z kukurydzy

Wyników: 6

Gadżety reklamowe są istotnym elementem kampanii marketingowych. Nie od dziś wiadomo, że wiele z tych produktów do tej pory produkowanych było z najtańszych materiałów, głównie plastiku. O tym, że świat zalewają tony plastiku nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy rozejrzeć się dookoła. Jednak wzrost ”eko” świadomości przynosi zmiany naszego postępowania i coraz częściej zamiast plastikowych, wybieramy biodegradowalne gadżety reklamowe z kukurydzy. Ich zadanie marketingowe znacznie wzrasta, bo budowanie świadomości marki odpowiedzialnej za losy planety wpisuje się w obecne trendy i podnosi jej wartość w oczach konsumentów, kontrahentów, klientów.


Bestseller zobacz wszystkie

Gadżety reklamowe z kukurydzy

Gadżety reklamowe z kukurydzy – czy to jest możliwe?

Chodzi o to, że do produkcji tych gadżetów wykorzystuje się poliaktyd – kwas mlekowy – w pełni biodegradowalny polimer otrzymywany z surowca odnawialnego np. mączki kukurydzianej pozyskiwanej z ziarna kukurydzy. PLA (pod takim skrótem znany jest należący do grupy poliestrów granulat otrzymywany z kukurydzy) posiada właściwości zbliżone do plastiku. Znalazł zastosowanie w przemyśle biomedycznym, materiale do druku 3D i produkcji opakowań, kubków, folii, włókien. Jest w pełni biodegradowalną alternatywą dla plastiku, w dodatku bezpieczną w kontakcie z żywnością.

Skuteczna forma marketingu przyjaznego środowisku

Bez obaw! Gadżety reklamowe z kukurydzy są równie trwałe jak nadruk reklamowy, który zlecisz naszej firmie. Gadżety z kukurydzy z logo są solidne jak my, estetyczne i zapadające w pamięć (a oto chodzi w tej formie reklamy). Długopisy z kukurydzianym korpusem, kubki, lunchboxy, torby na zakupy – wybierz artykuły, które Cię interesują i zleć nam ich znakowanie. Pamiętaj, że budowanie świadomości marki, wizerunku firmy zaczyna się od małych rzeczy. A dobrej jakości gadżety reklamowe z kukurydzy świetnie sprawdzają się jako niezobowiązujące upominki, nagrody w lokalnych konkursach itp. Postaw na sprawdzoną firmę i dołącz do grona zadowolonych klientów. Jeśli spodobał Ci się ekologiczny trend marketingowy, zamów także gadżety ze słomy pszenicznej oraz ekologiczne parasole reklamowe.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.