Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety reklamowe z kukurydzy

Wyników: 11

Gadżety reklamowe są istotnym elementem kampanii marketingowych. Nie od dziś wiadomo, że wiele z tych produktów do tej pory produkowanych było z najtańszych materiałów, głównie plastiku. O tym, że świat zalewają tony plastiku nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy rozejrzeć się dookoła. Jednak wzrost ”eko” świadomości przynosi zmiany naszego postępowania i coraz częściej zamiast plastikowych, wybieramy biodegradowalne gadżety reklamowe z kukurydzy. Ich zadanie marketingowe znacznie wzrasta, bo budowanie świadomości marki odpowiedzialnej za losy planety wpisuje się w obecne trendy i podnosi jej wartość w oczach konsumentów, kontrahentów, klientów.


Bestseller zobacz wszystkie

Gadżety reklamowe z kukurydzy

Gadżety reklamowe z kukurydzy – czy to jest możliwe?

Chodzi o to, że do produkcji tych gadżetów wykorzystuje się poliaktyd – kwas mlekowy – w pełni biodegradowalny polimer otrzymywany z surowca odnawialnego np. mączki kukurydzianej pozyskiwanej z ziarna kukurydzy. PLA (pod takim skrótem znany jest należący do grupy poliestrów granulat otrzymywany z kukurydzy) posiada właściwości zbliżone do plastiku. Znalazł zastosowanie w przemyśle biomedycznym, materiale do druku 3D i produkcji opakowań, kubków, folii, włókien. Jest w pełni biodegradowalną alternatywą dla plastiku, w dodatku bezpieczną w kontakcie z żywnością.

Skuteczna forma marketingu przyjaznego środowisku

Bez obaw! Gadżety reklamowe z kukurydzy są równie trwałe jak nadruk reklamowy, który zlecisz naszej firmie. Gadżety z kukurydzy z logo są solidne jak my, estetyczne i zapadające w pamięć (a oto chodzi w tej formie reklamy). Długopisy z kukurydzianym korpusem, kubki, lunchboxy, torby na zakupy – wybierz artykuły, które Cię interesują i zleć nam ich znakowanie. Pamiętaj, że budowanie świadomości marki, wizerunku firmy zaczyna się od małych rzeczy. A dobrej jakości gadżety reklamowe z kukurydzy świetnie sprawdzają się jako niezobowiązujące upominki, nagrody w lokalnych konkursach itp. Postaw na sprawdzoną firmę i dołącz do grona zadowolonych klientów. Jeśli spodobał Ci się ekologiczny trend marketingowy, zamów także gadżety ze słomy pszenicznej oraz ekologiczne parasole reklamowe.

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 7 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.