Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Maseczki ochronne

Wyników: 13

Maseczki na twarz ochronne są elementem ochrony pracowników przed czynnikami szkodliwymi. Mogą również być elementem strategii reklamowej. Maski i przyłbice mogą być oznakowane logiem Twojej firmy lub organizacji. Część oferowanych modeli posiada Certyfikat Zgodności ITT.46.25.5.2.139 wydany przez instytut technologii tekstylnych CERTEX. Sprawdź całą ofertę!


Maseczki ochronne

Wielorazowe maseczki ochronne firmowe

W obecnych czasach konieczność stosowania maseczek ochronnych to nie tylko obowiązek nałożony przez Państwo w niektórych sektorach, to przede wszystkim nasze własne bezpieczeństwo. Oferowane przez nas maseczki to gwarancja bezpieczeństwa zgodna z certyfikatami CERTEX. Oferujemy maseczki ochronne na twarz w kilku wariantach. Maseczki bawełniane wiązane, maseczki z mikrofibry oraz maseczki poliestrowe z gumkami.

Większość z nich jesteśmy w stanie w pełni spersonalizować, gdyż wykonujemy je od podstaw. Sublimacyjne maseczki ochronne zaczynają swoje życie od projektu grafiki, masz tutaj pełną dowolność, gdyż cała tkanina będzie indywidualnie wybarwiona zgodnie z oczekiwaniami. Możesz na nich nanieść jednolity wzór lub grafikę wraz z Twoim logo. Inne modele, już gotowe pozwalają wyłącznie na naniesienie logotypu techniką termotransferu.

Sublimacyjne maseczki ochronne z nadrukiem

Dzięki naszym maseczkom ochronnym Twoi pracownicy lub kooperanci będą nie tylko bezpieczni, ale również wyróżniają się tłumu bezimiennych, szarych i nudnych użytkowników standardowych maseczek. Większość z oferowanych przez nas produktów jest wielokrotnego użytku, wystarczy wyprać je po użyciu i znowu są gotowe do działania.

W tej kategorii znajdzie również poliwęglanowe przyłbice ochronne będące dodatkowym zabezpieczeniem w okresie zwiększonej zachorowalności. Możemy na nich nadrukować Twoje logo.

Pamiętaj, że maseczki ochronne nie muszą być nudne, pokoloruj swój świat i bądź w nim bezpieczny.

Produkty dostępne są na zamówienie z krótkim terminem realizacji.

Sprawdź także naszą ofertę na środki dezynfekujące i żele antybakteryjne.


Dowiedz się więcej:17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.