Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Breloki odblaskowe

Wyników: 6

W naszym asortymencie wyjątkowych gadżetów reklamowych polecamy szczególnie breloczki odblaskowe z nadrukiem. Możemy je przygotować specjalnie na Twoje zamówienie. W ten sposób otrzymasz oryginalne i przydatne gadżety reklamowe dla Twojej firmy.


Bestseller zobacz wszystkie

Breloki odblaskowe

Komu podarować odblaski zawieszki z nadrukiem?

Breloki odblaskowe to jedne z najstarszych i jednocześnie najbardziej popularne gadżety reklamowe. Wielu Klientów decyduje się na nie, bo są poręczne i niedrogie. Dlatego też jest to dobry produkt dla marek, które dopiero startują w biznesie i nie mogą pozwolić sobie na droższe formy reklamy.

Breloczki odblaskowe z nadrukiem sprawdzą się zatem jako dodatek do zakupów dla Twoich Klientów. Wystarczy, że nadrukujesz na nich swoje logo i podstawowe dane teleadresowe. Klienci na pewno nie pozbędą się takich gadżetów reklamowych. Breloczki możesz dopiąć do kluczy lub plecaka. Dzięki temu każdy będzie dobrze widoczny po zmroku.

Jeśli masz w firmie służbowe samochody, przygotujemy breloczki z danymi adresowymi. Dzięki temu zgubione kluczyki trafią szybko we właściwe ręce. Breloki odblaskowe często wybierane są przez firmy przewozowe. W takiej sytuacji możemy oznakować je numerem rejestracyjnym i marką pojazdu.

Odblaskowe breloczki dla dzieci

Nasze breloki odblaskowe sprawdzą się jako prezenty dla najmłodszych. Możemy nadrukować na nich imiona dzieci, dzięki czemu te potraktują je jako osobisty prezent. Są to również produkty firmowe chętnie zamawiane przez szkoły, gdzie odbywają się zajęcia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po takich zajęciach każdy uczestnik otrzymuje brelok ze swoim imieniem lub danymi szkoły, do której uczęszcza. Odblaski zawieszki z nadrukiem przydadzą się zwłaszcza wtedy, gdy chcesz obdarować większą grupę uczniów.

Uczeń z breloczkiem przyczepionym do plecaka będzie widoczny, a co za tym idzie - bezpieczny na drodze. Połyskujący breloczek sprawi, że kierowca zauważy dziecko, które idzie poboczem i zahamuje w porę pojazd, by ominąć bezpiecznie przed pieszym.

Breloki odblaskowe jako nośnik reklamowy

Reklama na breloczku to doskonały sposób na to, by Twoja firma została zapamiętana. Klucze, do których doczepiony jest brelok odblaskowy, używane są codziennie. Tym samym Klient będzie dobrze kojarzyć Twoją firmę i wybierze produkty z jej asortymentu. Zdecyduj dobrze.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.