Gadżety Reklamowe dla Firm

Logowanie

Witamy w Gratisownia.pl

Odzyskanie hasła

Zapomniełeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Długopis z Notesem

Wyników: 54

Jeśli zależy Ci na oryginalnych i ciekawych gadżetach promocyjnych, zamów notes z długopisem. Taki zestaw, koniecznie z nadrukiem firmowym, sprawdzi się jako promocja firmy wśród obecnych i potencjalnych klientów, np. na targach branżowych. Sprawdź naszą szeroką ofertę!


Bestseller zobacz wszystkie

Długopis z Notesem

Notes z długopisem - zestaw dla firm

Nie oszukujmy się, długopis i notes to nierozerwalne połączenie, dlaczego więc nie zestawić tych dwóch produktów w jedną całość? Oto kolekcja reklamowych notesów z długopisem gotowych do oznakowania Twoim logo. To bardzo przydatne rozwiązanie dla firm, które potrzebują notatników z nadrukiem dla swoich pracowników oraz klientów. Wybierz ulubiony format i zamów już teraz wyjątkowe zestawy gadżetów reklamowych.

Komu przyda się notatnik z długopisem?

Możesz go wykorzystać jako upominek dla swoich pracowników, kontrahentów i klientów, pełna dowolność, zawsze pożądany efekt. Taki sam design notesów firmowych pozwala poczuć bliższą przynależność do zespołu, jak też sprawia, że firma jest postrzegana jako jeden, wspólnie działający organizm. Notes z długopisem dla kontrahenta w twardej, czarnej okładce jest jak ekskluzywny prezent, symbolizujący wdzięczność za zaufanie. Klient na pewno ucieszy się z kolorowego notesu, a jeżeli będzie jeszcze dodatkowo w wersji eco to wesprzesz swoją kampanie budowania pozytywnego wizerunku w oczach społeczeństwa.

Notatnik z długopisem w wielu wariantach

Notesy są uniwersalnymi gadżetami promocyjnymi, jednak należy je wizualnie dopasować do wizerunku swojej marki. W naszej ofercie znajdziesz notes z długopisem w bambusowej oprawie, który fantastycznie sprawdzi się w kampanii promocyjnej firmy zajmującej się sprzedażą drewnianych artykułów. Drewniany notatnik z długopisem może spełnić tę samą funkcję lub też stać się ciekawym akcentem wizualnym architekta wnętrz i designera. Eco produkty polecamy do budowania pozytywnego wizerunku marki oraz promowania ekologicznej polityki zarządzania firmą. Jest też elegancki notes z długopisem, który polecamy dla firm, świadczących usługi o poważniejszym profilu, a więc dla prawników, inwestorów czy też deweloperów.

Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się także ołówki reklamowe.13 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła

Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.