Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Długopisy reklamowe metalowe z nadrukiem

Wyników: 160

Istnieją takie akcesoria biurowe, które są niezbędne w codziennej pracy. Zaliczamy do nich z pewnością długopisy. Warto wybrać te wysokiej jakości, ponieważ posłużą nam znacznie dłużej. Długopisy metalowe z nadrukiem w postaci, np. logo firmy sprawdzą się jako gadżety reklamowe w wielu branżach.


Długopisy reklamowe metalowe z nadrukiem

Długopisy reklamowe na dobre wpisały się w rzeczywistość działań marketingowych i promocyjnych. Bogata oferta długopisów najczęściej obejmuje nietrwałe i mało atrakcyjne modele, które ze względu na stosunkowo niskie koszty produkcji znajdują nabywców. Niestety nie spełniają one swojej funkcji jako trwałe długopisy reklamowe. Długopis metalowy reklamowy, w odróżnieniu od rozwiązań wykonanych z tworzywa sztucznego, jest trwały i może przez bardzo długi czas pełnić funkcję nośnika reklamy Twojej firmy lub świadczonych przez Ciebie usług, Atrakcyjna stylistyka długopisów metalowych może zachęcić klienta do korzystania z niego w codziennej pracy. Tym samym Twoja oferta będzie mu ciągle towarzyszyć, a co najważniejsze, posługując się nim, będzie dalej reklamował Twoje usługi. Takim sposobem bezkosztowo wdrożysz skuteczną metodę rekomendacji Twojej oferty.

Długopisy metalowe z nadrukiem - świetny pomysł na prezent lub promocje firmy


Długopis metalowy z nadrukiem, wykonany z odpowiednim grawerem nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale również stanowi trwały element ekspozycji. Oferujemy długopisy lekkie, aluminiowe, długopisy metalowe - odpowiednie do grawerowania. Zadbaliśmy również, aby w naszej ofercie były dostępne rozwiązania upominkowe - atrakcyjne modele długopisów w efektownych etui. Takie produkty świetnie nadają się do reprezentowania Twojej firmy na różnych targach, wystawach oraz konferencjach. Mogą również być atrakcyjnym prezentem dla stałych i ważnych dla firmy klientów. W bogatej ofercie naszych długopisów na pewno znajdziesz produkty dostosowane do Twoich potrzeb.
Polecamy sprawdzić również eleganckie długopisy oraz notesy reklamowe, które są dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie kolory wkładów są dostępne dla długopisów reklamowych?

W naszej ofercie mamy głównie długopisy z czarnymi lub niebieskimi wkładem. Jeżeli kolor wkładu jest dla Państwa istotny, prosimy o jego potwierdzenie u swojego opiekuna handlowego. Dysponujemy również modelami z wieloma kolorami wkładów.

Jaką techniką znakowane są długopisy metalowe?

Przy długopisach metalowych, zdecydowanie polecamy grawer laserowy. Jest to najbardziej trwała i precyzyjna metoda znakowania ale zawsze jednobarwna. Większość modeli możemy oznakować również tampodrukiem.

Czy mogę sobie wybrać kolor graweru na długopisach?

Przy żadnym z produktów, w tym przy długopisach, nie mamy wpływu na kolor graweru. Co ujawni materiał po nacięciu, to otrzymujemy.

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 8 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.