Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Lampy reklamowe

Wyników: 37

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo rozpocząć ciekawą kampanię reklamową przy użyciu gadżetów. Prezentowana lampka USB do czytania to oryginalna propozycja, wyróżniająca się na tle smyczy do kluczy i długopisów. Dużą zaletą tych gratisowych, bezprzewodowych produktów jest ich przydatność. Jeśli towarzyszą klientowi na co dzień, to w jego świadomości utrwala się marka firmy. Dobrze też, jeśli taki przedmiot został estetycznie wykonany, dzięki czemu stanowi też ozdobę przestrzeni biurowej. Wszystkie te zalety ma bezprzewodowa lampka na biurko do czytania.


Lampy reklamowe

Lampka do czytania jako gadżet reklamowy

Jest to przedmiot, który ładnie wygląda postawiony na blacie lub wpięty do portu USB, jednocześnie dając przyjemne, nastrojowe światło. Te wszystkie zalety na pewno pomogą budować w oczach klienta pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Duży wybór lampek w Gratisowni

Zależnie od rodzaju oferowanej promocji lub tematyki targów, na których rozdawane są produkty, można wybrać ich odpowiedni wariant. W naszej ofercie znajduje się bezprzewodowa lampka do czytania na biurko, podłączana do portu USB, kempingowa latarenka, wersja nocna wkładana do kontaktu, czołówka bądź cały pierścieniowy zestaw z uchwytem na telefon.

Tak duży wybór umożliwi dostosowanie gratisów do profilu potencjalnego klienta. Jeśli promocja wiąże się z pracą w warsztacie lub innego rodzaju montażem, idealnym wyborem będą gadżety elektroniczne z opaską na czoło. Jeśli istotny jest nowoczesny design, można postawić na bezprzewodowe produkty do czytania, idealnie nadające się na biurko, które mają ciekawy styl i komponują się z minimalistycznymi i industrialnymi dodatkami.

Te reklamowe gadżety często mają też dodatkowe funkcje, takie jak wbudowany głośnik albo stację pogody, wyświetlającą aktualną temperaturę, godzinę, datę i posiadającą możliwość ustawienia alarmu.

W razie zainteresowania ofertą obejmującą lampki USB na biurko zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z umieszczeniem logo na gadżetach i podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie w Państwa przypadku najbardziej korzystne.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.