Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Fartuchy z nadrukiem

Wyników: 11

Fartuch z logo lub napisem to pomysł na oryginalny prezent dla każdego. Z naszej oferty korzystają zarówno firmy poszukujące ciekawych reklamowych gadżetów, jak i osoby prywatne, które chcą komuś podarować fartuch z własnym nadrukiem.


Fartuchy z nadrukiem

Fartuchy reklamowe - szczegóły oferty

W naszej ofercie można znaleźć fartuch kuchenny z akcesoriami do grilla oraz fartuch kucharski, który uszyty został z materiału pozyskanego w ramach recyklingu. To drugie rozwiązanie na pewno będzie miłym prezentem dla osoby, której bliska jest ochrona środowiska naturalnego.

W ofercie posiadamy też fartuchy ogrodnicze wraz z akcesoriami i rękawicami niezbędnymi do pracy w ogrodzie. To prezent dla osób lubiących pracę przy kwiatach lub grządkach z warzywami.

Fartuszki z logo - dla kogo te produkty?

Fartuszki kuchenne z nadrukiem to idealny produkt dla wszystkich. Są chętnie zamawiane np. przez szkoły kulinarne, w których uczą się miłośnicy gotowania. Każdy uczeń szkoły otrzymuje na początek fartuch z logo szkoły oraz swoim imieniem. Fartuch kuchenny to świetny sposób na to, by uhonorować uczestników warsztatów gotowania i szkół dla kucharzy.

Swoje fartuszki kuchenne z nadrukiem mogą posiadać także przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej, którzy w ramach zajęć edukacyjnych uczą się gotowania albo poznają zasady zdrowego odżywiania.

W wielu restauracjach osoby pracujące w kuchni mają oczywiście swoje fartuchy z nadrukiem. Dzięki temu każdy pracownik z łatwością odnajdzie swój strój roboczy.

Fartuch kuchenny personalizowany to też doskonały prezent dla mamy lub babci, które lubią spędzać czas w kuchni np. podczas gotowania. Taki fartuch kucharski to najlepszy dowód uznania dla kulinarnych zdolności ukochanej osoby.

Fartuszki z logo zamawiają również przedsiębiorstwa, które produkują żywność. W ramach akcji promocyjnej wysyłają je do Klientów biorących udział w konkursach lub dołączają do sprzedawanych produktów.

Fartuch z nadrukiem - jak przygotowujemy zamówienie?

Jeśli chcesz zamówić fartuchy z nadrukiem, wyślij do nas plik z informacją, jak mamy oznakować każdy fartuch kuchenny personalizowany. Po otrzymaniu wiadomości wycenimy Twoje zlecenie. Policzymy, ile kosztuje konkretny fartuch z nadrukiem oraz w jakim czasie możemy zrealizować Twoje zamówienie.

Posiadamy własne linie produkcyjne i odpowiadamy również za logistykę. Naszym celem jest to, by każdy fartuch z własnym nadrukiem dotarł do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.