Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Kalendarze firmowe format A4

Wyników: 6

Oferowane na stronie internetowej Gratisownia.pl firmowe kalendarze książkowe A4 dzienne i tygodniowe to gadżety reklamowe dla każdego przedsiębiorcy, na które naniesiemy dowolny nadruk. Są one na tyle duże, by zmieścić w nich wszystkie notatki oraz informacje o spotkaniach biznesowych. Ułatwiają planowanie i organizowanie swojego czasu. To produkty przeznaczone m.in. dla właścicieli firm, menedżerów, pracowników biurowych czy kierowników budowy - zapraszamy do ich zamawiania.


Kalendarze firmowe format A4

Kalendarze firmowe to popularny upominek dla klientów czy pracowników z okazji świat czy nowego roku. Posiadamy bogata ofertę wzorów z niemal nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Dzięki naszym kalendarzom firmowym zapadniesz w pamięć każdemu klientowi.

Kalendarze dzienne A4

Dostępny na naszej stronie książkowy kalendarz A4 dzienny z nadrukiem to wspaniały pomysł na prezent dla bliskich współpracowników, kadry zarządzającej, przedstawicieli handlowych i innych osób reprezentujących przedsiębiorstwo na spotkaniach z klientami. Dzięki przestronnemu układowi mogą oni z łatwością zaplanować cały dzień z podziałem na godziny. Ułatwi to dotrzymywanie terminów i efektywne planowanie czasu. Na prezentowane produkty możemy nadrukować dowolne logo lub napis. Kalendarze reklamowe z nadrukiem to doskonałe nośniki informacji. Są z powodzeniem wykorzystywane do działań promocyjnych podczas targów oraz eventów branżowych. Warto zamówić je dla swoich klientów i pracowników na święta i jubileusze.

Kalendarze tygodniowe A4

Każdy sprzedawany książkowy kalendarz A4 tygodniowy to wygodny terminarz, który zmieści się do torby na laptopa i aktówki. Stanowi on elegancki gadżet reklamowy, którym można obdarować lojalnych kontrahentów lub potencjalnych klientów. Akcesoria z nadrukiem firmowym świetnie sprawdzają się też jako drobne upominki dla uczestników wydarzeń współorganizowanych przez przedsiębiorstwo czy sponsorowanych przez nie sportowców. Mogą one służyć również jako uniwersalne notesy, w których można zapisać wymiary obiektu lub wykonać wstępny szkic projektowanego dla klienta ogrodu. Nasze niezwykłe, personalizowane akcesoria reklamowe z własnym logo albo napisem to praktyczne przedmioty codziennego użytku, które przydadzą się każdemu, kto organizuje czas własny i pracę innych.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.