Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Wagi

Wyników: 13

Czy firmę może promować waga kuchenna, czy waga do bagażu? Dlaczego nie? Wykorzystaj do reklamy marki nieoczywiste, ale praktyczne produkty. Niech stanowią ciekawe urozmaicenie Twoich gadżetów firmowych. Wagi reklamowe z nadrukiem dla firm to wybór oryginalny. Bądź zapamiętany przez swoich Klientów i pracowników.


Wagi

Reklamowe wagi dla firm: wagi kuchenne z nadrukiem, wagi bagażowe z logo, wagi łazienkowe personalizowane

Reklamowe wagi dla firm mogą być narzędziem promocji, a jednocześnie – w zależności od rodzaju i przeznaczenia wag – także gadżetem wykorzystywanym podczas gotowania i pieczenia, służącym do pomiaru ciężaru osób i bagażu podróżnego. W ofercie Gratisownia.pl znajdują się następujące wagi: waga kuchenna mechaniczna, waga kuchenna elektroniczna, wagi do pomiaru bagażu, inne wagi z takimi przydatnymi funkcjami, jak np.: wskaźnik zużycia baterii, automatyczny wyłącznik, funkcja tarowania, precyzyjny pomiar wagi pojemnika, czy wybranego produktu itp.

Asortyment wag kuchennych jest olbrzymi na rynku. My szczególnie polecamy nasze bambusowe wagi kuchenne. Bambus robi furorę w gadżetach codziennego użytku, ale także w gadżetach kuchennych. Bambus to materiał trwały, estetyczny, odporny na wodę i zarysowania. Przykładowa waga kuchenna z bambusa z naszej oferty posiada cyfrowy, czytelny wyświetlacz. Gadżet spełnia stawiane jej wymagania. Możesz być pewien, że waga precyzyjnie zważy wszystkie produkty, które użyjesz podczas gotowania i pieczenia. Produkty na tej wadze ekologicznej są ważone z precyzją do 1 g.

Innym przykładem gadżetu z bambusa jest waga łazienkowa z cyfrowym wyświetlaczem. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.

Wagi reklamowe z logo: oryginalne i praktyczne gadżety firmowe

Bardzo praktycznym, a jednocześnie oryginalnym gadżetem kuchennym jest cyfrowa waga w łyżce o wysokiej czułości i skali. Jej elektroniczna dokładność pomiaru wynosi od 0,1, a maksymalna waga - 300 g. To idealny produkt do ważenia herbaty liściastej, przypraw, wskazuje też pomiar objętości płynów. Posiada takie czynności jak: funkcja tara, przycisk on, automatyczne wyłączanie, praktyczne oczko do zawieszenia.

Jaki jest najlepszy typ wagi: elektroniczna? Przekonaj się sam. Określ, jakie mam mieć przeznaczenie Twoja waga i czy chcesz jej używać (albo gdzie będą używać jej Twoi Klienci) w kuchni, w łazience, w podróży. Skontaktuj się z naszym działem handlowym i zapytaj o dostępne metody znakowania. Stwórz swoje wagi reklamowe z logo. Dodaj swoją wyjątkową personalizację i zyskaj oryginalne i praktyczne gadżety firmowe. Wysyłaj je w większym zamówieniu dla swoich Klientów.

Z oferty Gratisownia.pl zobacz także m.in.: gadżety elektroniczne, gadżety domowe.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.