Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gwizdki reklamowe

Wyników: 8

Jeśli wśród Twoich pracowników i kontrahentów jest wielu sympatyków różnych dyscyplin sportowych, doskonale trafiłeś. Kupione w sklepie Gratisownia.pl gwizdki kibica z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako upominek promocyjny dla tych osób. Odpowiednio dobrane modele marynarskie z grawerem spodobają się paniom i panom, którzy chętnie dopingują swoje ulubione drużyny. Wydawany przez te produkty donośny dźwięk sprawia, że można je także wykorzystywać przy rozgrywaniu różnego rodzaju meczów.


Gwizdki reklamowe

Kibice, ratownicy na basenach, sędziowie, czy obsługa rajdów – wszystkie te osoby na co dzień korzystają z gwizdków. Jest to też okazja do promowania swojej firmy – przygotowanie gwizdka reklamowego to żadne problem – wykonany go z łatwością. Wytaczarzy wybrać model i już zmieniamy zwykły gwizdek w super gadżet reklamowy.

Gwizdki kibica – różne modele

Nie wiesz, jakie gadżety sportowe najlepiej wybrać dla swoich podwładnych i partnerów biznesowych? Odwiedzając nasz sklep, szybko pozbędziesz się tego problemu. Możesz tutaj nabyć taki gwizdek marynarski z grawerem, który będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb danego kibica. Sprzedajemy modele z nadrukami różniące się między sobą kształtem, wielkością oraz kolorystyką. To do Ciebie należy ostateczna decyzja, w które z nich wyposażysz najpierw swoją firmę, a następnie jej pracowników oraz kontrahentów.

Gwizdki z nadrukami w niskiej cenie

W sklepie Gratisownia.pl zależy nam na zapewnieniu Ci możliwości nieograniczonego wyboru różnych artykułów promocyjnych. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o takie gadżety reklamowe jak gwizdki kibica z grawerami. Sporo produktów jest do nabycia w bardzo niskiej cenie -dlatego warto zainwestować w większą ich liczbę.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na gwistki stadionowe I inne gadżety kibica. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.