Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Smycze reklamowe z nadrukiem

Wyników: 86

Gratisownia.pl oferuje szereg produktów, które z sukcesem wykorzystać można do promocji firmy bądź instytucji. W bogatej ofercie gadżetów reklamowych dla firm nie mogło zabraknąć bardzo popularnego dodatku, jakim są smycze reklamowe z nadrukiem. Ten praktyczny przedmiot, noszony przez wiele osób w pracy lub szkole, łatwo zamienić w nośnik reklamy lub informacji o firmie. Zazwyczaj eksponuje się go, nosząc w zasięgu wzroku, dlatego warto skorzystać z takiego potencjału do prezentacji nazwy lub logotypu. Smycz reklamowa z nadrukiem może zostać zapełniona jedno- lub dwustronnie. Oferujemy nasze produkty w wielu barwach - sami dostosujecie Państwo wersję kolorystyczną dopasowaną do charakteru Waszej instytucji lub świadomie kształtowanego wizerunku. Proponujemy także różne szerokości taśmy z wytrzymałego materiału - od 10 do nawet 20 cm. Możemy dostarczyć naszym Klientom dowolną liczbę atrakcyjnych smyczy reklamowych, które, jako gratisowe upominki lub dodatek do zakupów, trafią do klientów. Na życzenie możemy dodać do końcówki również specjalny uchwyt na telefon.

Sprawdź nasze propozycje!

Wykorzystywana jako nagroda w konkursach lub stanowiąca formę popularyzacji oferty danej instytucji, stanowi zawsze doskonały wybór do celów promocyjnych. Wiele osób chętnie wykorzysta otrzymane smycze. Reklamowa wartość jest więc duża. Warto ją wykorzystać!


Bestseller zobacz wszystkie

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe jako sposób nagradzania i popularyzacji firmy

 Smycze reklamowe z nadrukiem, które oferuje firma gratisownia.pl są różnorodne. Po pierwsze, dostępne są w rozmaitych kolorach: od eleganckiej bieli, po wiosenną zieleń. Po drugie, mogą one spełniać odmienne funkcje. W naszym sklepie znajdziecie każdą, jaką tylko potrzebujecie: od tradycyjnych smyczy na klucze czy telefon po smycze sublimacyjne, czyli z nadrukiem.

Czy smycze firmowe powinny mieć logo?

  Niezależnie od koloru czy zastosowania smyczy, strzałem w dziesiątkę będzie naniesienie na nią nadruku z logo firmy. A to dlatego, że klient używa takiej smyczy na co dzień, dzięki czemu znak firmowy na długo utrwala się w jego pamięci. Ponadto, logosmycz może zostać zapamiętana przez innych ludzi z otoczenia jej posiadacza. Warto skorzystać z możliwość nadruku i wykorzystać wiążący się z tym potencjał reklamowy. Oprócz solidnie wykonanych produktów i ich różnorodności, gratisowania.pl oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Chcąc promować swoją firmę, warto zainwestować i w smycze, które klientom sprawią radość i okażą się przydatne, a przy okazji spełnią swoją funkcję reklamową. Innym przydatnym gadżetem są pendrive reklamowe, które pozwolą na transport plików, zdjęć i wirtualnych dokumentów.

Smycze z własnym nadrukiem dla pracowników i kontrahentów

Gdy na terenie danego obiektu dba się o bezpieczeństwo i w sposób profesjonalny zarządza dostępem do określonych obszarów, pracownicy posługują się rozmaitymi identyfikatorami lub czytnikami. Akcesoria te nosi się zazwyczaj właśnie na smyczy, co eliminuje ryzyko ich zgubienia i sprawia, że zawsze są pod ręką. Warto mieć tego świadomość i zakupić dla pracowników praktyczne gadżety do kluczy lub identyfikatorów z logo lub innym, własnym, personalizowanym nadrukiem. Dzięki temu można też zadbać o wizerunek przedsiębiorstwa wśród zatrudnionych w nim osób. Elektroniczna karta wstępu oraz personalizowana smycz reklamowa do kluczy z własnym nadrukiem, np. logo, może zostać wręczona także stałym współpracownikom, kierowcom czy kontrahentom, którzy regularnie odwiedzają firmę lub Twoje biuro. Ułatwi im to przemieszczanie się, utrwali logotyp w ich świadomości, a także zwiększy jego oddziaływanie w kręgach, w których dany kooperant się obraca.

Smycz reklamowa z własnym nadrukiem do kluczy – gdzie ją wykorzystać?

Za największe zalety personalizowanych smyczy reklamowych do kluczy z własnym nadrukiem w formie logo czy sloganu uznaje się ich uniwersalność. Choć znane od lat, wciąż są tak samo przydatne, funkcjonalne i niezbędne w każdej przestrzeni biurowej. Z tego powodu warto się na nie zdecydować np. w ramach wspomnianych już akcji promocyjnych, ale także podczas innych wydarzeń, jak np. konferencje prasowe i spotkania biznesowe. Dostępne w naszej ofercie produktu idealnie spisze się jako gadżety w zestawach wraz z innymi akcesoriami typowo biurowymi (notatniki, zaślepki na kamerę, pendrive’y). Oprócz tego personalizowane smycze reklamowe do kluczy z własnym nadrukiem pod postacią np. logo dobrze sprawdzą się na targach i jako element marketingowy podczas wydarzeń sponsorowanych przez Twoją firmę, np. szkolnych lub lokalnych zawodów sportowych. Przejrzyj nasz asortyment, wybierz warianty dla siebie czy dla swojego zespołu i zamów już teraz w konkurencyjnych cenach!16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.