Gadżety Reklamowe dla Firm

Logowanie

Witamy w Gratisownia.pl

Odzyskanie hasła

Zapomniełeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Smycze reklamowe z nadrukiem

Wyników: 69

Gratisowania.pl oferuje szereg produktów, które z sukcesem wykorzystać można do promocji firmy bądź instytucji. W bogatej ofercie gadżetów reklamowych dla firm nie mogło zabraknąć bardzo popularnego dodatku, jakim są smycze reklamowe z nadrukiem. Ten praktyczny przedmiot, noszony przez wiele osób w pracy lub szkole, łatwo zamienić w nośnik reklamy lub informacji o firmie. Smycz reklamowa z nadrukiem może zostać zapełniona jedno- lub dwustronnie. Oferujemy nasze produkty w wielu barwach - dopasuj wersję kolorystyczną do charakteru i wizerunku swojej firmy. Proponujemy różne szerokości taśmy z wytrzymałego materiału - od 10 do nawet 20 cm. Możemy dostarczyć naszym Klientom dowolną liczbę atrakcyjnych smyczy reklamowych, które, jako gratisowe upominki lub dodatek do zakupów, trafią do klientów. Na życzenie dodajemy również specjalny uchwyt na telefon. Sprawdź nasze propozycje!


Bestseller zobacz wszystkie

Smycze reklamowe z nadrukiem

Wykorzystywana jako nagroda w konkursach lub stanowiąca formę popularyzacji oferty danej instytucji, stanowi zawsze doskonały wybór do celów promocyjnych. Wiele osób chętnie wykorzysta otrzymane smycze. Reklamowa wartość jest więc duża. Warto ją wykorzystać!

Smycze reklamowe jako sposób nagradzania i popularyzacji firmy

Smycze reklamowe z nadrukiem, które oferuje firma gratisowania.pl są różnorodne. Po pierwsze, dostępne są w rozmaitych kolorach: od eleganckiej bieli, po wiosenną zieleń. Po drugie, mogą one spełniać odmienne funkcje. W naszym sklepie znajdziecie każdą, jaką tylko potrzebujecie: od tradycyjnych smyczy na klucze czy telefon po smycze sublimacyjne, czyli z nadrukiem.

Czy smycze firmowe powinny mieć logo?

Niezależnie od koloru czy zastosowania smyczy, strzałem w dziesiątkę będzie naniesienie na nią nadruku z logo firmy. A to dlatego, że klient używa takiej smyczy na co dzień, dzięki czemu znak firmowy na długo utrwala się w jego pamięci. Ponadto, logo-smycz może zostać zapamiętana przez innych ludzi z otoczenia jej posiadacza. Warto skorzystać z możliwość nadruku i wykorzystać wiążący się z tym potencjał reklamowy.

Oprócz solidnie wykonanych produktów i ich różnorodności, gratisowania.pl oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Chcąc promować swoją firmę, warto zainwestować i w smycze, które klientom sprawią radość i okażą się przydatne, a przy okazji spełnią swoją funkcję reklamową. Innym przydatnym gadżetem są pendrive reklamowe, które pozwolą na transport plików, zdjęć i wirtualnych dokumentów.13 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła

Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.