Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Wyników: 988

Jednymi z najpopularniejszych produktów w sklepie Gratisownia.pl są długopisy reklamowe z logo firmy, które nadal są hitem wśród gadżetów reklamowych. Długopisy firmowe z nadrukiem pozostają cenionymi produktami w branży. Głównie ze względu na niskie ceny, szerokie możliwości projektowania nadruków oraz praktyczne zastosowanie, długopisy reklamowe mają wielu sympatyków. Jeżeli należą Państwo do ich grona, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem!


Bestseller zobacz wszystkie

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Wszelakiej maści długopisy reklamowe stały się niemal synonimem słowa gadżet firmowy. Dlatego tez oferujemy Tobie wybór niemal 2500 modeli i kolorów. Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że posiadamy długopis mogący być gadżetem reklamowym każdej firmy w kraju. Mamy absolutnie każdy typ długopisu reklamowego, od modeli plastikowych po wysokiej jakości wieczne pióra w eleganckich opakowaniach prezentowych.

Zakres dostępnych technik znakowania i nadruku dostępny jest w informacjach szczegółowych na karcie danego długopisu reklamowego. Przy tak rozbudowanych możliwościach personalizacji i mnogości oferty podstawowej oczywistym jest nasza pomoc w doborze najlepszego modelu.Tym zadaniem zajmą się nasi handlowcy, którzy czekają na Twoje pytania.

Długopisy reklamowe - tania i skuteczna promocja firmy

Zastanawiasz się, czy reklama na długopisach ma sens? Odpowiadamy – oczywiście! Pomyśl, ile okazji do zapoznania się z nadrukiem umieszczonym na artykule piśmienniczym zyskuje użytkownik. 

Z perspektywy klienta najbardziej ceniony gadżet reklamowy to taki, który ma zastosowanie praktyczne, czyli nie zalegnie na półce z bibelotami, lecz będzie wykorzystywany na co dzień – do podpisywania umów, wypełniania kwestionariuszy, robienia notatek. Trudno wyobrazić sobie produkt lepiej wpisujący się w te oczekiwania niż długopis z logo! Dla zamawiającego to szansa na zdobycie dużej liczby produktów opatrzonych dowolnie skomponowanym nadrukiem. Dane kontaktowe? Hasło marketingowe? Choć powierzchnia jest stosunkowo niewielka, to dzięki naszemu doświadczeniu możemy wykonać długopisy firmowe w różnych wariantach do wyboru.

Idealne gadżety na konferencje i prezentacje

Wiadomo, że długopisy z nadrukiem to uniwersalne nośniki reklamy odpowiednie dla firm działających w każdej branży. Szczególnie polecamy je przedsiębiorstwom z sektora usługowego, a więc księgowości, administracji, bankowości. Duże korporacje organizujące szkolenia, konferencje czy narady biznesowe powinny zadbać o aspekty organizacje tych wydarzeń i zapewnić uczestnikom artykuły piśmiennicze. Długopisy z własnym nadrukiem będą elementem spójnej, profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Dadzą szansę na to, że kontakty nawiązane podczas spotkania przetrwają dłuższy czas, a może nawet okażą się wstępem do owocnej współpracy?

Firmowe długopisy z nadrukiem w Gratisownia.pl

Wykonujemy reklamy na długopisach wybranych przez klienta. W naszej ofercie znajdziesz produkty na zamówienie, które są dostępne w wielu wariantach:

  • dotykowe długopisy z recyklingu, 
  • zakreślacze woskowe z logo firmy, 
  • zestawy bambusowe (długopis i ołówek w pudełku), 
  • tanie długopisy biodegradowalne, 
  • zestawy do malowania, 
  • markery reklamowe.

Nasza oferta jest bardzo bogata i oryginalna. Odpowiada współczesnym standardom pod względem jakości, różnorodności oraz ekologii – akcesoria piśmiennicze bio to prawdziwy hit sprzedaży!


Dowiedz się więcej:16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.