Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Ekologiczne pojemniki na żywność - Lunchboxy

Wyników: 2

Jest wiele praktycznych pomysłów na prezent dla pracowników czy klientów. Jednymi z nich są ekologiczne pojemniki na żywność z logo firmy, które ułatwią przechowywanie jedzenia, a także będą stanowić świetną formę promocji Twojego przedsiębiorstwa. Wybrane lunchboxy dostępne są w komplecie ze sztućcami wielorazowego użytku.

Oferowane przez nas eko gadżety reklamowe wykonane są z naturalnego i solidnego materiału - włókna bambusowego, który cechuje się odpornością przed wodą i wilgocią, co pozwoli zachować świeżość przechowywanych produktów spożywczych przez długi czas.


Ekologiczne pojemniki na żywność - Lunchboxy

Pudełka śniadaniowe nie są tak nowym wynalazkiem jakby się wydawało. Pierwsze pojawiły się w XIX wieku, a już w latach 30. XX wieku na dużą skalę z lunchboxów korzystali amerykańscy uczniowie. My mogliśmy je przez wiele lat tylko podziwiać na filmach. Dzisiaj pojemniki na żywność są powszechnie używane nie tylko ze względu na modę na pudełkowe diety, ale ze względu na możliwość zabierania w nich do pracy, szkoły, na piknik itp. własnego jedzenia. Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną społeczeństwa nie tylko zaczęliśmy zwracać uwagę na to, co jemy, ale w czym przechowujemy posiłki. Konsument wrażliwy na problemy środowiska sięga więc po ekologiczne lunchboxy.

Ekologiczne lunchboxy – wykorzystaj pudełko śniadaniowe jako nośnik reklamy

Specjaliści od marketingu są zgodni, przedmioty codziennego użytku (praktyczne) są skutecznym narzędziem reklamowym. Wystarczy na pojemniku na żywność nanieść logo firmy. Dzięki temu, że praktycznie codziennie jego obraz mamy przed oczami, symbol utrwala się w pamięci. Na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie wpływa wiele czynników, które z pozoru wydają się mało istotne. Inwestując w ekologiczne lunchboxy dajemy jasny przekaz, że środowisko jest dla nas ważne. W ten sposób wzmacniamy wizerunek firmy. Ekologiczne produkty włączone do kampanii reklamowych skutecznie pracują na pozytywny obraz przedsiębiorstwa, działalności, usług.

Ekologiczne pojemniki na żywność to idealne miejsce na logo twojej firmy

Biodegradowalne, nie wchłaniające zapachów, wytrzymałe, z materiałów nadających się do ponownego wykorzystania – ekologiczne pojemniki na żywność. Wraz z nadrukiem reklamowym ten praktyczny gadżet spełnia swoje zadanie w 100%.

Wybierz produkt i znakowanie, które odpowiada Twoim wymaganiom. Skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy!16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.