Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Breloki z żetonem

Wyników: 13

Czym są breloki reklamowe z żetonem? To bardzo praktyczne rozwiązanie. Kiedy chcemy „wypożyczyć” wózek sklepowy, trzeba wrzucić do niego monetę. Zamiast szukać pieniędzy, warto mieć pod ręką breloczek z żetonem, który rozwiąże Twój problem. Możesz mieć go przypięty do kluczy lub smyczy.


Breloki z żetonem

Brelok z żetonem do wózka praktyczne rozwiązanie dla Twoich Klientów

Znasz to uczucie, gdy w supermarkecie brakuje odpowiedniej monety do wózka? Nasz reklamowy brelok z żetonem stanowi idealne rozwiązanie tego problemu. Zawsze pod ręką, pasuje do każdego wózka, nie tylko w Polsce. Dodatkowo pełni rolę mobilnego nośnika reklamowego dla Twojej firmy. Doskonale wypromowana marka jest zawsze pod ręką.

Breloczek z żetonem: funkcjonalność w Twojej kieszeni

Nasze breloczki z żetonem to nie tylko praktyczny gadżet, ale także rozwiązanie na brakującą monetę do wózka podczas zakupów. Dzięki swojej wielkości, z łatwością zastąpi najczęściej używane monety w wózkach sklepowych. Bez względu na to, czy to dwuzłotówka czy jednozłotówka, nasz żeton spełni swoje zadanie, ułatwiając codzienne zakupy.

Brelok do kluczy z żetonem z personalizowanym nadrukiem

Nasz metalowy brelok z plastikowym żetonem to nie tylko praktyczne ułatwienie życia podczas zakupów, ale także mobilny nośnik reklamy. Nadrukowane na nim logo Twojej firmy przyciąga uwagę każdej osoby, która skorzysta z naszego breloka. Nie musisz się martwić o to, czy ktoś zapomni przypiąć wózek – nasz żeton zawsze będzie pod ręką, prezentując Twoją markę w najlepszym świetle.

Zamów już teraz nasze breloczki z żetonem z indywidualnym nadrukiem, idealne do promocji Twojej firmy! Skontaktuj się z nami i podziel się swoimi pomysłami na wzór, który chcesz umieścić na naszych breloczkach z żetonem.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych praktycznych gadżetów reklamowych, takich jak narzędzia reklamowe. Odkryj świat możliwości promocji Twojej marki z nami!

Sprawdź także inne praktyczne gadżety w naszej ofercie, na przykład narzędzia reklamowe!17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.