Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Długopisy z podstawką

Wyników: 6

Prezentujemy skuteczne gadżety reklamowe, które pozwalają na dotarcie do szerszej liczby odbiorców, a jednocześnie budują w ich oczach pozytywny wizerunek marki. Długopis z podstawką lub na stojaku to standardowy i bardzo popularny produkt, który jest jedną z tańszych, ale także skuteczniejszych technik promocyjnych. Można sobie na niego pozwolić nawet przy ograniczonym budżecie, a jego przydatność sprawia, że jest doceniany przez klienta. Nowoczesna technika druku pozwala zaś na dokładne odwzorowanie nawet wysoce skomplikowanych projektów.


Długopisy z podstawką

Zalety długopisów z podstawką

Najbardziej istotną cechą tego produktu jest przydatność. Użyteczne na co dzień długopisy reklamowe na stojaku wywołują pozytywne skojarzenia z firmą, której logo noszą. Dodatkowo logo i nazwa przedsiębiorstwa cały czas towarzyszy klientowi, dzięki czemu utrwala się w jego pamięci. To zaś korzystnie wpływa na szansę, że ponownie skorzysta z usług Państwa firmy.

Ważnym jest także fakt, iż takie gadżety reklamowe to subtelna forma marketingu. Nachalność bardzo często odstrasza, tutaj zaś wręczenie upominku opatrzonego sloganem czy emblematem firmy postrzegane jest jako miły gest, co pomaga budować pozytywny wizerunek.

Długopisy na stojaku z nadrukiem

Posiadamy wiele wersji produktów, które można dostosować do potrzeb prowadzonej kampanii marketingowej. Dla przedsiębiorstw, którym zależy na promowaniu świadomości ekologicznej, przygotowaliśmy długopis z podstawką wykonany ze słomy. Do jego produkcji użyto odpadów pozostałych po zbiorze ziaren, redukując ilość sztucznych materiałów. Dodatkowo takie modele wyposażono też w uchwyt na smartfon. Do wyboru są także produkty wykonane z bambusa.

Same podstawki i stojaki mają różne formy. Można postawić na tradycyjną, kojarzącą się z oficjalnym wystrojem urzędów z dawnych lat, bądź też bardziej humorystyczną czy też nowoczesną, która doskonale wpasuje się w nowoczesną aranżację biura.

Długopis na stojaku lub z podstawką ozdabiamy metodą tampodruku. To bardzo precyzyjne zdobienie, pozwalające na dokładne odwzorowanie logo oraz utrzymanie żywej tonacji kolorów.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.