Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Kurtki Wodoodporne

Wyników: 12

Gadżety reklamowe to dobra metoda autopromocji. Powinny cechować się dużą przydatnością, jednocześnie subtelnie reklamując markę firmy. Do tego właśnie nadają się kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe dla dzieci i dorosłych. Popularność takich produktów bierze się z ich funkcjonalności. Obdarowana przydatnym przedmiotem osoba będzie mieć pozytywne skojarzenia z firmą, której logo się na nim znajduje. W przypadku takiego ponczo czy peleryny wpłynie to także na rozpowszechnienie wizerunku danego przedsiębiorstwa.


Kurtki Wodoodporne

Rodzaje kurtek i płaszczy przeciwdeszczowych

Posiadamy wiele różnych wzorów i rodzajów ponczo i płaszczy. Wedle potrzeb, do zamówienia można dostosować ich kolor, materiał, z jakiego zostały wykonane, a także rozmiar. Dostępne są także kurtki i peleryny przeciwdeszczowe dla dzieci. Zazwyczaj odzież reklamowa zamykana jest w eleganckiej kulce lub woreczku, który potem można schować do kieszeni albo przypiąć do smyczy z kluczami. Jest zawsze pod ręką podczas niesprzyjającej pogody, będąc o wiele poręczniejszą niż parasolka.

Zamów kurtki przeciwdeszczowe w Gratisowni

Odzież reklamowa to świetny upominek na targach tematycznych, który w tym przypadku można wykorzystać także podczas deszczu. Do umieszczenia logo na produkcie używamy tampodruku. Jest to nowoczesna technika pozwalająca na dokładne odwzorowanie przysłanego nam projektu, zachowująca wierność kolorów i doskonale radząca sobie nawet z bardzo skomplikowanymi kształtami.

Wbrew pozorom, taki płaszcz z peleryną, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, nie zajmuje wiele miejsca. Jest to korzystne zarówno dla tego, kto został nim obdarowany, ponieważ może je mieć zawsze przy sobie, ale także dla rozdających, ponieważ można je w dużej ilości zabrać na targi bądź konferencję.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej kurtki, ponczo, płaszcze i peleryny dla dzieci. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, podczas którego doradzimy i pomożemy wybrać idealną dla Państwa ofertę, a także wyjaśnimy jak najlepiej przesłać nam projekt logo, które należy nanieść na kurtki czy ponczo.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.