Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Portfolio i Teczki dla Przedstawiciela Handlowego

Wyników: 16

Każdy pracownik firmy zajmujący się pozyskiwaniem nowych klientów, powinien posiadać odpowiednie wyposażenie. Dzięki wysokiej jakości gadżetom firmowym, jak np. teczki dla przedstawicieli handlowych z nadrukiem, zrobi dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach. Eleganckie teczki na dokumenty znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź!


Portfolio i Teczki dla Przedstawiciela Handlowego

Praktyczne teczki dla handlowca z logo

Szukasz prezentów świątecznych lub uznaniowych dla kontrahentów swojej firmy? Nasz sklep oferuje szeroki asortyment estetycznie wykonanych i praktycznych produktów pozwalających w łatwy sposób na zamieszczenie logotypu Twojej firmy i stworzenie w ten sposób gadżetów reklamowych, które przydadzą się do zestawów prezentowo-reklamowych. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się eleganckie i wielofunkcyjne teczki dla handlowców i portfolia pozwalające na przechowywanie w jednym miejscu notatnika, tabletu, długopisów i innych dokumentów niezbędnych do codziennej, efektywnej pracy. Teczka handlowca pozwala mu na zbudowanie zaufania i dobrego wrażenia u obsługiwanego klienta oraz utrzymanie porządku w dużej liczbie papierów i dokumentów handlowych.

Szeroka oferta w sklepie Gratisownia

W naszej ofercie znajduje się także pojemniejsza teczka handlowca z uchwytem na ramię, niezbędna do codziennej wygodnej pracy. Oferowane przez nas produkty wykonane są z różnorodnych materiałów: od imitacji skóry, przez filc i PCV, po ozdobny, sztywny papier, co pozwoli na dobranie odpowiedniego gadżetu do potrzeb każdego klienta.

Sprawdź również naszą ofertę na notesy reklamowe oraz pojemne torby na laptopa z nadrukiem. Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest format teczki?

Teczki najczęsciej wykonuje się w formacie A4, gdyż mieszczą one dokumenty w najczęściej obowiązującym formacie. W naszej ofercie jednak znajdują się teczki w formacie A5, który jest bardziej poręczny.

czy można robić na niej logo?

Na wszystkich naszych produktach możliwe jest znakowanie - szczegóły dotyczące metody i umiejscowienia nadruku są strikte związane z materiałem, z którego wykonana jest teczka, jak też stopniem skomplikowania logotypu - o szczegóły warto dopytać opiekuna handlowego.

Co zawiera teczka?

Zawartości teczek są różne: są teczki puste, teczki z pełnym wyposażeniem tj. notes, długopis, kaltulator, powerbank, długopis, jak też teczki jedynie z notatnikiem.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.