Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety reklamowe na kampanie wyborcze

Wyników: 13

Podobnie jak przy sprzedaży czy oferowaniu usług, gadżety reklamowe przydają się także przy prowadzeniu kampanii. W Gratisowni znajdziesz nowoczesne i praktyczne pomysły na zdobycie głosów, charakteryzujące się przy tym niską ceną. Wręczenie potencjalnym wyborcom upominku, który będzie im często towarzyszył i pełnił użyteczną funkcję, wpłynie pozytywnie na odbiór reprezentowanego przez gratisy ugrupowania.

Produkty z tej kategorii są specjalnie przygotowane pod dużą ilość odbiorców. Znajdują się tam klasyczne akcesoria, takie jak długopisy, będące tradycyjną i często spotykaną metodą autopromocji. Ponieważ nie zajmują wiele miejsca, można je łatwo magazynować i dołączać do ulotek. Są tutaj do nabycia także torby, plecaki, notesy i gąbki antystresowe.


Bestseller zobacz wszystkie

Gadżety reklamowe na kampanie wyborcze

Wpływ gadżetów na kampanię wyborczą

Duża ilość rozdanych upominków zwiększa rozpoznawalność partii. Jest duża szansa, że nosząc gadżety wyborcze takie jak torba czy plecak, obdarowana nimi osoba zwróci uwagę innych. Przykładamy też wagę do jakości wykonania – wytrzymałe akcesoria, z których korzysta się przez długi czas, budzą pozytywne skojarzenia.

Do wyboru są także biodegradowalne wersje gadżetów wyborczych, co ma znaczenie, jeśli chcesz podkreślić proekologiczny charakter programu partii. Mają postać zarówno toreb, jak i długopisów czy karteczek do notowania.

Gadżety wyborcze dostosowane do Twoich potrzeb

Do odwzorowania logo używamy różnych sposobów druku, od tampodruku i sitodruku po grawerowanie laserowe. Dobiera się je indywidualnie tak, aby akcesoria wyborcze zostały ozdobione poprzez wierne odwzorowanie grafiki.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.