Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Opaski reklamowe z nadrukiem

Wyników: 13

Wśród gadżetów promocyjnych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się opaski reklamowe z nadrukiem. Są wykonane w sposób nowoczesny, trwały i spersonalizowany pod kątem Twojego zlecenia. Ich cena zaczyna się już od kilkudziesięciu groszy za sztukę, choć w tej kategorii znajdziesz też nieco droższe, technologicznie zaawansowane warianty, dla których można znaleźć ciekawe zastosowanie.

Zadzwoń lub napisz do specjalistów z naszej firmy, którzy są w stanie udzielić wszechstronnego wsparcia już na etapie planowania zamówienia. Wysokojakościowa opaska reklamowa jest skutecznym narzędziem zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych działaniach z szeroko pojętego marketingu. Trwałość i praktyczność oferowanych wyrobów zawsze idą w parze z estetycznym designem.


Opaski reklamowe z nadrukiem

Różne opaski reklamowe dostępne online

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju opaski reklamowe z dowolnym nadrukiem (np. sloganem reklamowym, logo itp.):

  • odblaskowe,
  • frotki,
  • bransolety z mikro USB,
  • silikonowe (tłoczone i drukowane),
  • Tyvek,
  • świecące (fluorescencyjne),
  • z testerem UV.

Bogaty wybór gwarantuje szerokie możliwości zastosowania. Selekcjonujemy asortyment pod kątem jakości materiałów i wykonania. Opaska powinna być przede wszystkim wygodna w noszeniu niezależnie od okoliczności. Decydując się na wariant z nadrukiem, klient ma możliwość szczegółowej personalizacji zamówienia, np. wypełnienia napisu kolorem. Zwróć uwagę na różnorodność kolorów, wielkości czy przeznaczenia naszych produktów z kategorii opasek. Odpowiadamy na potrzeby firm z wielu branż, w każde zlecenie dotyczące gadżetów marketingowych angażując się w 100%.

Przeznaczenie opasek z nadrukiem

Nowocześnie wykonana, spójna z pozostałymi elementami wizualnymi marki opaska ma wiele potencjalnych zastosowań w działaniach promocyjnych. Może być np. zakładanym przez pracowników w sklepie czy na eventach branżowych w rodzaju targów albo konferencji. To też tani i ciekawy pomysł na upominek firmowy lub nagrodę w konkursie.

Silikonowe opaski z nadrukiem są nośnikiem, na którym można umieścić np. slogan reklamowy lub hasło związane z akcją społeczną, którą się promuje. Poszczególne warianty mają wiele dodatkowych zastosowań i walorów, np. opaski odblaskowe warto rozdawać dzieciom, biegaczom czy rowerzystom, aby zwiększyć ich widoczność na drogach. Bransoleta USB jest z kolei  przenośnym kablem, który można wykorzystać do ładowania smartfona w biurze, środkach komunikacji publicznej czy na turystycznym szlaku. Sprawdź wycenę i specyfikację techniczną poszczególnych produktów – zapraszamy do zakupu ponadczasowo modnych opasek!16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.