Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Apteczka reklamowa: z nadrukiem

Wyników: 86

Apteczki to akcesoria, które należą do skutecznych nośników reklamy, bo jak potwierdzają specjaliści - przedmioty praktyczne i użyteczne najlepiej się w tej roli sprawdzają. Apteczki reklamowe? A dlaczego nie?


Apteczka reklamowa: z nadrukiem

Apteczki z nadrukiem – użyteczność przedmiotów sprzyja działaniom marketingowym

Według definicji - apteczka to pojemnik do przechowywania materiałów i środków przeznaczonych do udzielania pierwszej pomocy (Wikipedia). Obowiązek posiadanie apteczki pierwszej pomocy regulują przepisy np. z zakresu BHP. Posiadanie apteczki w domu, a nawet własnym samochodzie nie jest obowiązkowe, ale już udzielenie pierwszej pomocy innym należy do naszych obowiązków. Warto więc apteczkę posiadać, tym bardziej, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć zdarzeń, gdzie użycie apteczki będzie konieczne. Skaleczenia, otarcia, złamania, krwotoki – to można powiedzieć codzienność, jeśli mamy dzieci, a i nam dorosłym przytrafiają się takie sytuacje. Oczywiście apteczka to tylko pojemnik do przechowywania środków do udzielania pierwszej pomocy. Najważniejsze jest jej wyposażenie - opatrunki, plastry, gaza, kompresy, bandaże, woda utleniona – tych nie powinno zabraknąć w żadnej apteczce czy to domowej, do użytku osobistego, samochodowej, turystycznej, firmowej. Oprócz tego możemy w niej przechowywać inne, podstawowe lekarstwa. Ale dzięki apteczce zawsze wiemy, gdzie je znaleźć. Taką osobistą apteczkę możemy zabrać ze sobą na biwak, wycieczkę rowerową, urlopowy wyjazd. Opatrzona grafiką, logo, znakiem, tekstem reklamowa apteczka skojarzy się jednoznacznie z reklamowaną firmą.

Skuteczna promocja Twojej firmy

Uświadomienie i utrwalenie marki, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, budowanie relacji to działanie gadżetów reklamowych, które są środkiem do zwiększenia sprzedaży towarów i usług. Gadżety reklamowe powinny być dobrej jakości, estetyczne i trwałe, ale także znakowanie tych przedmiotów powinno być usługą na najwyższym poziomie. Apteczki z logo mają być pozytywną wizytówką Waszej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przy współpracy z Wami stworzyć produkt jakiego potrzebujesz - użyteczny, trwały, estetyczny - najwyższej jakości. Wybierz apteczki pierwszej pomocy jako narzędzie reklamowe, wspólnie omówmy projekt graficzny, a samo znakowanie powierz nam – specjalistom. W naszej ofercie znajdziesz także antystresy reklamowe oraz termometry z nadrukiem reklamowym.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.