Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Stojaki i dozowniki do dezynfekcji w szkole i pracy

Wyników: 13

Stojaki do dezynfekcji dla biur, sklepów i magazynów to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników. Dopasowane rozmiarami dla osób dorosłych idealnie sprawdzą się jako dozowniki do dezynfekcji dla punktów obsługi klienta, magazynów, sklepów spożywczych czy marketów.

W naszej ofercie znajdziesz również stojaki do dezynfekcji dla dzieci. Rozmiar dozownika i projekt instrukcji dopasowano do zastosowań w przedszkolach, szkołach, świetlicach. Wysokość uwzględnia wzrost dziecka, a kolorowa instrukcja i malowanie stojaka zachęca do korzystania.

Dozowniki płynu dezynfekcyjnego dla przedszkoli to przede wszystkim troska o bezpieczeństwo najmłodszych, którzy nie wiedzą jeszcze na czym polega dezynfekcja, ale dzięki zachęcającej grafice i postaci Misia Higiemisia bardzo łatwo się z nią oswoją.

Dodatkowo odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy dozowniki płynu dezynfekującego dla szkół, które są dopasowane rozmiarem dla dzieci w wieku szkolnym, wszystko po to aby zadbać o nasze dzieci i ochronić je przed niewidocznymi gołym okiem bakteriami, wirusami i innymi zarazkami.


Stojaki i dozowniki do dezynfekcji w szkole i pracy

Stojaki i dozowniki środków odkażających przydają się w każdym miejscu pracy, sklepie a nawet domu. Moza je dowolnie konfigurować wyposażając dozownik w instrukcję czy stojak. Możesz go ustawić przed wejściem do galerii czy sklepu, firmy a nawet przy konkretnym stanowisku pracy. Nasze produkty podlegają personalizacji więc i sama instrukcja i jej wygląd może być dostosowany do wizerunku Twojej firmy, czy miejsca w którym się znajduje. Są to produkty o Polskim rodowodzie wysyłane bezzwłocznie z Polskich magazynów.


Dowiedz się więcej:17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.