Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Słomki ekologiczne do napojów

Wyników: 4

Chociaż świat tonie w plastikowych odpadach wszelkiego gatunku, to plastikowe słomki do napojów stały się symbolem śmieci, które przyczyniają się do degradacji środowiska. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro dziennie sami Polacy potrafią ich zużyć 3 miliony, a w większości sytuacji możemy się bez nich obejść. Jeszcze nie tak dawno dzięki zabiegom marketingowym słomka była królową każdego drinka czy napoju. Dzisiaj w dobrym tonie jest jej nie używać. Wcale jednak nie musimy rezygnować z picia napojów przez słomkę, wystarczy tylko plastikową zamienić na słomkę ekologiczną - wielorazowego użytku, ulegającą biodegradacji czy recyklingowi.


Słomki ekologiczne do napojów

Dołącz do ruchu Zero Waste i wybierz ekologiczne słomki do napojów

Coraz więcej osób rozumie potrzebę ochrony środowiska i przyłącza się do kampanii, w której człowiek stara się generować jak najmniej śmieci. Ciężko przychodzi nam rezygnować z niektórych przyzwyczajeń chociażby korzystania ze słomek do napojów. Niektórzy z różnych względów muszą z nich korzystać, jednak warto plastikowe rurki zamienić na słomki ekologiczne. Nie produkujmy niepotrzebnie śmieci. Słomkę ekologiczną możemy wykorzystać ponownie, oddać do recyklingu, zutylizować. Producenci słomek ekologicznych pomyśleli nawet o ich myciu dołączając do nich czyściki. Inni poszli o krok dalej, oferując nam słomki teleskopowe, w poręcznym opakowaniu, które zawsze możemy mieć przy sobie. Do wyboru mamy również produkty ze stali nierdzewnej, bambusowe, słomiane, a nawet papierowe. Słomki warto wykorzystać jako nośniki reklamy.

Papierowe słomki do napojów - sposób na tanią i skuteczną promocję

Bycie "eko" jest zachowaniem pożądanym, potrzebnym, dobrze widzianym. Planując kampanię reklamową warto zainwestować w gadżety ekologiczne. Zwyczajna słomka ekologiczna potrafi zrobić lepsze wrażenie niż reklama w mediach. Dlaczego więc nie wykorzystać jej możliwości? Wspólnie możemy stworzyć ciekawy produkt reklamowy. Daj szansę wykazać się ekologicznym słomkom do napojów.

W komplecie ze słomką, warto również zainwestować w eko kubki z nadrukiem.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.