Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety ekologiczne z nadrukiem

Wyników: 737

W asortymencie sklepu internetowego gratisownia.pl znaleźć można ekologiczne gadżety reklamowe wykonane z naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Naszą ofertę produktów eko kierujemy w stronę tych klientów, którzy cenią życie w zgodzie z naturą oraz prowadzą firmę w sposób świadomy i przyjazny środowisku. Oferujemy m.in. notesy z recyklingu, długopisy korkowe oraz drewniane powerbanki czy ładowarki do urządzeń mobilnych ze słomy pszennej.

Na każdym z gadżetów może znaleźć się nadruk z logo Twojej firmy. Wystarczy skontaktować się z nami, a my przedstawimy Ci wizualizację produktu całkowicie za darmo!


Gadżety ekologiczne z nadrukiem

Bycie “eko” nie wzięło się znikąd. Zalewające planetę tony plastiku, prawdziwe historie o wielorybach z brzuchami pełnymi śmieci zmusiły nie tylko zwykłego Kowalskiego, ale przedsiębiorców i producentów wszystkich branż do zastanowienia się nad losem środowiska i tym, co zostawimy przyszłym pokoleniom w spadku. Świadomość ekologiczna, czyli podejmowanie decyzji, które nie szkodzą przyrodzie zaczyna się od “własnego podwórka”. Bycie "eko" to już nie tylko moda, ale sposób na pokazanie odpowiedzialności za środowisko. Wydawałoby się, że gadżety reklamowe (niewielkie przedmioty) nie przyczyniają się do zaśmiecania świata, ale ile z tych przedmiotów wykonanych jest z plastiku i w takiej jakości, że praktycznie od razu lądują w koszu? Na szczęście coraz więcej firm podejmuje działania by być "eko" i wybiera ekologiczne gadżety reklamowe.

Eko gadżety reklamowe, jako nowoczesna forma promocji firmy

Na budowanie wizerunku firmy składa się wiele elementów. Zabiegi marketingowe obejmują różne formy reklamy. Gadżety reklamowe należą do jednej z nich. Są chętnie wykorzystywane jako nośnik przekazu, bo są nie tylko skuteczne, ale nie obciążają często skromnych budżetów firm nadmiernymi kosztami. Wykonane z troską o środowisko artykuły promocyjne dodatkowo pracują na korzystny wizerunek firmy. Eko gadżety reklamowe pokazują, że jesteśmy świadomi tego, że środowisko (przyroda) jest naszym wspólnym dobrem. Kiedyś notes z recyklingu czy bambusowy kubek były traktowane jako gadżety gorszego gatunku, dzisiaj są trendy.

Czy na gadżetach ekologicznych można wykonać nadruk?

Gadżety reklamowe z recyklingu i biodegradowalnych materiałów (u nas bogata oferta takich produktów) może być w całości "eko". Dopasowujemy technikę znakowania przedmiotów, by spełniać warunki. Długopisy, breloczki, eko torby, materiały biurowe, kubki – eko - gadżety reklamowe zapracują na pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 8 ocen


14 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.