Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Inne środki ochrony

Wyników: 30

Dbasz o komfort pracy i bezpieczeństwo swoich pracowników? Wyposaż swoją firmę w różne środki ochrony indywidualnej reklamowe. Zainwestuj m.in. w gadżety antybakteryjne w postaci pendrive’ów, notesów lub długopisów. W ofercie mamy też oczywiście antybakteryjne żele do mycia rąk, urządzenie do sterylizacji UV-C z ładowarką bezprzewodową, czy antybakteryjne pudełka śniadaniowe lub antybakteryjny plecak na laptopa. Kreuj swoją markę z dowolną personalizacją wszystkich produktów z tej kategorii.


Inne środki ochrony

Inne środki ochrony reklamowe dla firm - bogaty asortyment

Antybakteryjny długopis z atomizerem i zatyczką, antybakteryjny kabel do ładowania, antybakteryjny plecak na laptopa – gadżety antybakteryjne obejmują przedmioty codziennego użytku i stają się narzędziem promocyjnym dla wielu firm. Produkty te zawierają w sobie głównie jony srebra, więc posiadają długotrwałe działanie antybakteryjne. Często są to produkty uniwersalne, przydatne każdemu w dzisiejszych czasach, nie tylko w każdym zakładzie pracy. Sprawdzą się także w każdym domu, czy w szkole lub w podróży. Z Twoim nadrukiem staną się podwójnie ciekawe.

Czym są środki ochrony indywidualnej? Jest to nie tylko odzież ochronna, ale także sprzęt przeznaczony do ochrony ciała przed urazami i akcesoria pozwalające zadbać o higienę użytkowników. Dlatego jeśli szukasz nietypowej promocji dla swojej firmy, ale zyskującej na swojej popularności albo chcesz przy okazji zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, postaw na reklamę środków ochrony indywidualnej. Pamiętaj o tym, że środki ochrony indywidualnej powinny posiadać odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich skuteczne parametry antybakteryjne i inne ochronne. Promocja higieny pracy w danym zakładzie pracy to powód do dumy w dzisiejszych czasach. Pamiętaj o tym.

W ofercie Gratisownia.pl znajdziesz bogaty asortyment środków ochrony indywidualnej. W tej kategorii zobaczysz wykaz takich produktów, jak np.: maseczki ochronne, żel antybakteryjny, maseczka ochronna FFP2, żel dezynfekujący z dozownikiem, spray dezynfekujący, maseczka dwustronna ochronna na twarz z gumką, pokrowiec na maseczkę, maska trójwarstwowa i inne.

Jakie są jeszcze inne środki ochrony reklamowe dla firm? Co możesz wybrać? Jak się okazuje coraz większą popularnością w kategorii środków ochrony indywidualnej w miejscach pracy cieszą się również takie gadżety, jak np.: antybakteryjny USB, antybakteryjny notes, długopis antybakteryjny, czy antybakteryjny plecak na laptopa lub antybakteryjne rękawiczki. Poznaj ich walory praktyczne i ochronne.

Środki ochrony osobistej z logo firmy – oznakuj swoje produkty antybakteryjne

Środki ochrony osobiste z logo firmy mogą być podwójnie ciekawe. Jak to możliwe? Gdy zyskają Twoją personalizację, zakomunikują więcej niż myślisz. Oprócz przesłania, że Twoja marka dba o bezpieczeństwo pracowników, otrzymasz darmową reklamę, jeśli odbiorcy będą regularnie używać tych produktów.

Szczególnie polecamy jeszcze antybakteryjne gadżety wielofunkcyjne (potrzebne w każdym środowisku pracy), takie jak np.: urządzenie do sterylizacji UV-C z ładowarką bezprzewodową w zestawie lub np. długopis i touch pen 2w1.

Oznakuj swoje produkty antybakteryjne i sprawdź, czy środki ochrony osobistej z logo firmy mają sens. Podaruj swoim Klientom lub pracownikom jeszcze np. antybakteryjne pudełka śniadaniowe w zestawie ze sztućcami, czy antybakteryjny uchwyt do bezdotykowego otwierania drzwi i korzystania z powierzchni wspólnych.

Pamiętaj też o tym, że zwykłe ręczniki papierowe można zastąpić np. chusteczkami z alkoholem dla większej ochrony w miejscach pracy. Zdecyduj, jakie produkty wybierzesz do promocji swojej marki.

Poznaj ofertę naszych innych produktów: stojaki i dozowniki, kolekcja Higiemiś, ekologiczne pojemniki na żywność.


Dowiedz się więcej:17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.