Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Plastry i opatrunki z nadrukiem

Wyników: 9

Zdrowie jest najważniejsze. Zawsze warto dmuchać na zimne i mieć zawsze pod ręką swoją domową apteczkę, niezależnie od tego, czy przebywasz w domu, jesteś w pracy lub w podróży. Znajdź miejsce na plastry i opatrunki z nadrukiem, by zadbać o drobne rany i skaleczenia. Zestawy opatrunkowe oznakowane Twoim logiem? Dlaczego nie! Dbaj o siebie. Zadbaj o swoich Klientów i pracowników. Podaruj ten praktyczny prezent i przekaż komunikat, że Twoja marka dba o zdrowie i bezpieczeństwo innych.


Plastry i opatrunki z nadrukiem

Plastry reklamowe i opatrunki z nadrukiem – marka dba o zdrowie i bezpieczeństwo innych

Wodoszczelne plastry i różnego rodzaju opatrunki to podstawowe akcesoria, jakie należy mieć w swojej apteczce. Chronią skaleczenia i powstałe rany przed zakażeniem bakteryjnym. Nie przyklejają się do rany, ale wchłaniają wysięk, jednocześnie umożliwiając przepływ powietrza i tworząc optymalne warunki do gojenia się rany. W sklepie Gratisownia.pl znajdziesz wodoszczelne plastry z opatrunkiem, dostępne w różnych kształtach. Z Twoim kolorowym nadrukiem staną się jeszcze podwójnie ciekawe.

W naszym sklepie internetowym rekomendujemy pakiety sterylne zawierające materiały medyczne jednorazowego użytku, które pozwalają na szybką i doraźną pomoc osobie poszkodowanej. W ofercie mamy np.: pakiety z opatrunkiem pierwsza pomoc, zestawy na oparzenia, zestawy na ukąszenia owadów, czy pakiety plastrów na odciski.

Polecamy też m.in. zestaw plastrów do opatrywania ran, na drobne urazy spełniający wszystkie obowiązujące przepisy UE. Nadruk może zostać wykonany na plastikowym opakowaniu, a opakowanie można doczepić do torby lub do pęku kluczy.

Plastry reklamowe i opatrunki z nadrukiem (np. plaster z kolorowym nadrukiem) to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz przekazać, że Twoja marka dba o zdrowie i bezpieczeństwo innych. Oznakuj całe pakiety plastrów i opatrunków, jak tylko chcesz.

Plastry reklamowe z nadrukiem promocyjnym - praktyczny nośnik marketingowy

Warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości plastry z opatrunkiem, które zapewniają skuteczną ochronę i przyspieszają proces gojenia ran. W naszej ofercie znajdziesz produkty dostosowane do różnych typów ran i skóry, plastry z opatrunkiem, zapewniające swobodny przepływ powietrza i ułatwiający proces gojenia skaleczeń, zadrapań i pęcherzy. Bez względu na to, czy masz do czynienia z drobnym skaleczeniem, powierzchowną raną lub małym oparzeniem, znajdziesz u nas plastry z opatrunkiem, jakich potrzebujesz. Wodoszczelność tych materiałów medycznych ochroni ranę przed brudem i zarazkami, a ich transparentność spowoduje, że będą mało widoczne. Innym ich atutem jest to, że doskonale przylegają do skóry i nie odklejają się (jak np. plastry), nawet w kontakcie z wodą.

Plastry reklamowe z nadrukiem promocyjnym i opatrunki reklamowe w gotowych zestawach mogą zostać dowolnie spersonalizowane. Gdy dodasz na nie swoje logo, zyskasz ciekawy i praktyczny nośnik marketingowy.

Zobacz także inne kategorie naszych produktów np.: środki antybakteryjne, maseczki ochronne, stojaki i dozowniki, kolekcja Higiemiś, gadżety kosmetyczne.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.