Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Ołówki Reklamowe

Wyników: 40

Ołówki znajdziemy w każdym domu i biurze. Są obowiązkowym wyposażeniem piórnika ucznia, a także artysty i rysownika. Mają tą przewagę nad długopisami, że można usuwać napisany nimi tekst czy też narysowany rysunek. Ołówki reklamowe to gadżety praktyczne, które z pewnością należą do tych używanych na co dzień i tym samym przypominających Twoim klientom o Tobie i Twojej firmie.


Ołówki Reklamowe

Tam gdzie długopis nie daje rady – sprawdza się ołówek, dowiedli tego radzieccy kosmonauci, którzy w czasie misji orbitalnych posługiwali się właśnie ołówkami. Dziś ta kosmiczna technologia jest dostępna także dla Twojej firmy. Oznakujemy dla Ciebie dowolną ilość ołówków reklamowych, wystarczy, ze wybierzesz konkretny model i kolor i wyślesz do nas swoje logo. Polecamy sprawdzić również eleganckie długopisy reklamowe oraz kredki reklamowe z logo, które są świetnym sposobem na promocje i przyciągnięcie uwagi klientów!

Ołówki z logo dla firm

Kolejną ich zaletą jest wszechstronność oraz uniwersalność. Ołówki reklamowe z logo występują w szerokiej palecie wzorów i kolorów, wśród których znajdzie się coś dla poważnego biznesmena, jak dla kilkuletniego malucha. W ofercie dostępne są tradycyjne ołówki reklamowe z gumką. Istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z naszej palety barw.

Nowocześniejszym rozwiązaniem jest ołówek mechaniczny, który również elegancko się prezentuje. Może być to sposób na podziękowanie kontrahentowi za wieloletnią współpracę i zaufanie lub też upominek dla pracownika jako nagroda za sukces ostatniego projektu.

Chcesz zaskoczyć swoich klientów? Wybierz więc elastyczne ołówki reklamowe, które można wyginać we wszystkie strony, a nawet zawiązać na nich efektowny supeł. Dla dzieci to fantastyczna zabawa! Jeżeli Twoimi klientami są najmłodsi konsumenci, polecamy ołówki z logo z motywem zwierzątek. Mają ciekawe nakładki w kształcie biedronki, myszki, myszki i innych przyjaznych dzieciom stworzonek.

Ołówki reklamowe z nadrukiem jeszcze nigdy nie zawiodły w żadnej kampanii promocyjnej. Przy niewielkim budżecie można zaopatrzyć się w praktyczne i efektowne gadżety reklamowe, z których Twoi klienci będą korzystać na co dzień.



16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.