Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Parasole ekologiczne z nadrukiem

Wyników: 16

Z własnego doświadczenia wiesz, że ulotki reklamowe i niskiej jakości gadżety reklamowe zwykle lądują w koszu. Inaczej rzecz się ma w przypadku parasoli. Parasole reklamowe ekologiczne jako praktyczne i użyteczne przedmioty są wykorzystywane. Przed zmienną i kapryśną polską aurą nie ma skuteczniejszej ochrony niż parasol (no chyba, że możesz pozwolić sobie na pozostanie w domu).


Parasole ekologiczne z nadrukiem

Zadbaj o środowisko z parasolami ekologicznymi reklamowymi

Świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie z roku na rok. Również w dziedzinie promocji i reklamy zauważalny jest “eko” kierunek. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach mimo szerokiej dostępności różnych form reklamy, trudno się wybić na rynku. Inwestycja w gadżety reklamowe uznawane za jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy musi być przemyślana. Wysoka jakość, estetyka i użyteczność przestały być wystarczające. Dzisiaj od artykułów reklamowych oczekujemy, że będą przyjazne dla środowiska. Czy możliwe jest wyprodukowanie ekologicznych parasoli? Jak najbardziej. Wystarczy postawić na ekologiczne materiały i nadruk reklamowy wykonany techniką przyjazna środowisku, by otrzymać w pełni ekologiczne parasole reklamowe z logo. Może Was zdziwić, że oferowane przez nas parasole wykonane są z PET. Ale to rPET, czyli poliester z recyklingu zużytych plastikowych butelek. Ponowne przetwarzanie poliestru zmniejsza ilość odpadów na wysypiskach, obniża emisję CO2 nawet o 75% i co istotne - poliester może być przetwarzany ośmiokrotnie.

Dlaczego parasole ekologiczne sprawdzą się jako gadżety reklamowe?

Przedmioty praktyczne, wykorzystywane w codziennych sytuacjach przyciągają i zatrzymują uwagę odbiorców. Są widoczne, posiadają dużą powierzchnię reklamową i możliwość zastosowania rożnych form nadruku, a ich koszt produkcji jest stosunkowo niski. Parasole ekologiczne reklamowe z nadrukiem (zleć go specjalistom z naszej firmy) zaprezentują Twoją markę na zewnątrz. Ważne, by były estetyczne, eleganckie i trwałe, byś nie wstydził się podarować ich pracownikowi, klientowi, parterowi biznesowemu. Każdy z nich doceni produkt wysokiej jakości, co przełoży się na pozytywne postrzeganie marki. Parasole reklamowe ekologiczne - klasyczne, składane, automatyczne, w bogatej kolorystyce - pokaż, że troska o środowisko jest dla Ciebie równie ważna jak biznes. Innymi praktycznymi akcesoriami są termometry reklamowe czy apteczki z nadrukiem, które zamówisz w naszym sklepie.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.