Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Butelki z tritanu

Wyników: 13

Coraz częściej spotykamy się z pojęciem ”tritan” - opakowania, butelki z tritanu, a nawet komponenty urządzeń gospodarstwa domowego. Czym zatem jest tritan? To nowoczesne tworzywo – kopoliester (polimer pochodzenia naturalnego i syntetycznego) ze zwiększoną odpornością i elastycznością będące alternatywą dla plastiku.


Bestseller zobacz wszystkie

Butelki z tritanu

Odkąd udowodniono szkodliwość bisfenoli zawartych w plastiku na nasze zdrowie, należało poszukać innych, bezpiecznych technologicznych rozwiązań. Tak powstał tritan – tworzywo bezpieczne dla zdrowia, wolne od bisfenolu A (BPA) i bisfenolu S (BPS), wolne od aktywności estrogenowej i androgenowej. Ponieważ to butelki typu PET stosowane jako opakowania do napojów okazały się najbardziej szkodliwe, dlatego tritan okazał się strzałem w dziesiątkę jako materiał na tego typu opakowania.

Sport i rekreacja na łonie natury stają się nam coraz bliższe. Bez względu na to, jaką aktywność preferujemy, nie wolno nam zapominać o nawodnianiu organizmu. Butelka wody powinna zawsze nam towarzyszyć. O ile szklane opakowania są ciężkie i łatwo je uszkodzić, a plastikowe wydzielają szkodliwe substancje, o tyle butelki z tritanu na wodęlekkie, wytrzymałe, odporne na skrajne temperatury, nie wydzielają zapachu, nie zmieniają smaku zawartości butelki, są bezpieczne dla zdrowia. Producenci butelek i bidonów z tritanu dodatkowo doposażają je w uchwyty, ustniki, rurki, by podczas aktywności były jak najbardziej łatwe w użyciu.

Butelki z tritanu jako nośnik reklamy

Butelki z tritanu są wdzięcznym materiałem do znakowania, więc jako nośnik reklamy ładnie się prezentuj i spełniają swoją rolę w tym zakresie. Warto dodać, że to właśnie przedmioty praktyczne są bardziej skuteczne w budowaniu świadomości marki niż nie jedna reklama w mediach. Butelki z tritanu z nadrukiem reklamowym zamówisz u nas. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Sprawdź, co możemy przygotować dla Ciebie.

Jesteś miłośnikiem gorących napojów? Nasze eko kubki z ekologicznymi słomkami to dla Ciebie strzał w 10!



17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.