Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Breloki reklamowe z nadrukiem własnym lub logo

Wyników: 400

Brelok to bez wątpienia przedmiot codziennego użytku. Właśnie na takich przedmiotach warto umieszczać treści reklamowe dla firmy. Klient prawdopodobnie codziennie będzie mieć je w rękach oraz w zasięgu wzroku. Każdego dnia popatrzy zatem na logo Twojej firmy. Zapraszamy do składania zamówień na breloki reklamowe, poznaj nasz szeroki asortyment.


Breloki reklamowe z nadrukiem własnym lub logo

Breloki reklamowe z nadrukiem, własnym napisem i logo

Breloki reklamowe to jedna z kategorii gadżetów, wyjątkowo dobrze nadających się do nanoszenia na nie treści. Możliwe jest to dzięki mnogości wykorzystywanych do tego technik, do których należy nie tylko nadruk, ale też na przykład grawer. Brelok reklamowy nie musi być prostą i nudną plakietką z nadrukiem. Obecnie oferta tego typu breloków jest bardzo bogata. Wybierać możesz pomiędzy różnorodnymi modelami, takimi jak metalowe breloki w różnych kształtach, ale też breloki-misie, ubrane w koszulkę z nadrukowanym logo, breloki wielofunkcyjne (tzw. multitoole), breloki z kabelkami do ładowania czy z otwieraczem do butelek, bądź kompasem. Dostępne są też modele z poziomicą bądź też gwizdkiem. Inną ciekawą opcją może być tak praktyczna rzecz, jak brelok wyposażony w miarkę, czy też breloki świecące, służące z powodzeniem jako podręczna latarka. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko kształt i zastosowanie breloka, ale też jego kolor.

Breloki z własnym napisem - dlaczego warto?

Gadżety z nadrukiem lub grawerem to w ostatnich czasach bardzo popularny sposób na wypromowanie swojej działalności. Firmy sięgają po ten rodzaj promocji nieprzypadkowo. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów. Zwłaszcza jeśli są one jednocześnie ładne i przydatne. A wymienione i opisane powyżej breloki z pewnością do takiej właśnie kategorii rzeczy się zaliczają, w końcu każdy z nas ma zwykle przy sobie przynajmniej jeden pęk kluczy. Breloki reklamowe wywołują zatem pozytywne i - co najważniejsze - częste skojarzenia z daną marką. Nie pozwalają o niej zapomnieć i w dłuższej perspektywie mogą sprawić, że klient chętnie do niej powróci. A dodatkowo istnieje szansa, że będzie polecał ją innym.

Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 8 ocen


14 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.