Gadżety Reklamowe dla Firm

Logowanie

Witamy w Gratisownia.pl

Odzyskanie hasła

Zapomniełeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.

Breloki Reklamowe

Wyników: 316

Brelok kula ziemska - GLOBY

KC6297-14
  • od 6,19 zł

Brelok stop cynku - SIMPLIS

KC2591-14
  • od 6,38 zł

Brelok stop cynku - OSWALDO

MO7236-16
  • od 5,02 zł

Brelok-dom - HOUSY

MO8461-03
  • od 5,60 zł

Breloki Reklamowe

Breloki reklamowe z nadrukiem, własnym napisem i logo

Brelok to bez wątpienia przedmiot codziennego użytku. Właśnie na takich przedmiotach najbardziej warto jest umieszczać treści reklamowe. Klient prawdopodobnie codziennie będzie mieć go w rękach oraz w zasięgu wzroku. Każdego dnia popatrzy zatem na twoje logo, czy też nazwę twojej firmy.

Breloki reklamowe to jedna z kategorii gadżetów, wyjątkowo dobrze nadających się do nanoszenia na nie treści. Możliwe jest to dzięki mnogości wykorzystywanych do tego technik, do których należy nie tylko nadruk, ale też na przykład grawer. Brelok reklamowy nie musi być prostą i nudną plakietką z nadrukiem. Obecnie oferta tego typu breloków jest bardzo bogata. Wybierać możesz pomiędzy różnorodnymi modelami, takimi jak metalowe breloki w różnych kształtach, ale też breloki-misie, ubrane w koszulkę z nadrukowanym logo, breloki wielofunkcyjne (tzw. multitoole), breloki z kabelkami do ładowania czy z otwieraczem do butelek, bądź kompasem. Dostępne są też modele z poziomicą bądź też gwizdkiem. Inną ciekawą opcją może być tak praktyczna rzecz, jak brelok wyposażony w miarkę, czy też breloki świecące, służące z powodzeniem jako podręczna latarka. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko kształt i zastosowanie breloka, ale też jego kolor.

Breloki z własnym napisem - dlaczego warto?

Gadżety z nadrukiem lub grawerem to w ostatnich czasach bardzo popularny sposób na wypromowanie swojej działalności. Firmy sięgają po ten rodzaj promocji nieprzypadkowo. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów. Zwłaszcza jeśli są one jednocześnie ładne i przydatne. A wymienione i opisane powyżej breloki z pewnością do takiej właśnie kategorii rzeczy się zaliczają, w końcu każdy z nas ma zwykle przy sobie przynajmniej jeden pęk kluczy. Breloki reklamowe wywołują zatem pozytywne i - co najważniejsze - częste skojarzenia z daną marką. Nie pozwalają o niej zapomnieć i w dłuższej perspektywie mogą sprawić, że klient chętnie do niej powróci. A dodatkowo istnieje szansa, że będzie polecał ją innym.

Zaufali nam

Zmiana hasła

Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.