Gadżety Reklamowe dla Firm

Logowanie

Witamy w Gratisownia.pl

Odzyskanie hasła

Zapomniełeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Pendrive USB reklamowy: z nadrukiem

Wyników: 295

Jednymi z najczęściej używanych gadżetów w wielu biurach są pamięci USB. Dzięki nim łatwo i szybko można przenieść pliki z jednego urządzenia do drugiego. A gdyby tak wykorzystać je jako pendrive reklamowe? Postaw na skuteczną reklamę swojej firmy!

Przenoszenie danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa, archiwizowanie to codzienne czynności w biurze, podczas których reklamowe pamięci USB mogą prezentować logotyp lub nazwę Twojej firmy. Oferujemy pendrive z logo w atrakcyjnej cenie, którą dodatkowo obniży większa liczba zamówionych gadżetów. Proponujemy szeroki wybór niezawodnych produktów o zróżnicowanej pojemności, kolorystyce i zapadających w pamięć kształtach. Reklamowy pendrive z nadrukiem spełni swoją promocyjną misję dzięki swoim praktycznym zastosowaniom.


Pendrive USB reklamowy: z nadrukiem

Często transportujesz pliki, zdjęcia i wirtualne dokumenty? W takim razie pendrive jest prawdopodobnie podstawowym narzędziem wykorzystywanym w Twojej pracy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zadbaj o to, by Twoi pracownicy mieli bezproblemowy dostęp do najlepszych narzędzi. Pendrive reklamowy to obowiązkowe wyposażenie dla wszystkich specjalistów ds. biurowych.

Co czeka na Ciebie w tej kategorii? Przygotowaliśmy wiele modeli przenośnej pamięci, by każdy dostosował produkt do swoich oczekiwań i budżetu. Nie czekaj i sprawdź już teraz, co mamy do zaoferowania.

Pendrive reklamowy dla każdego

Zapewniamy pendrive'y wykonane z różnorodnych materiałów i wykończone na wiele interesujących sposobów. Znajdziesz u nas m.in. modele posiadające między 1-8 GB pojemności, kolorowe, aluminiowe lub drewniane obudowy, eleganckie dodatki i niestandardowe kształty. Bez problemu dopasujesz konstrukcje i jej parametry do potrzeb, budżetu, czy tematyki kampani reklamowej lub firmy.

Metody znakowania – która jest najlepsza?

W dużej mierze wybór zależy od tego, na jakim materiale znajdować będzie się grafika, napis lub logo. Do dyspozycji klientów oddajemy takie możliwości jak: sitodruk, grawer, tampodruk itp. Informacje dotyczące dostępnych wariantów przy danym materiale, znajdziesz pod każdym produktem. W razie pytań nasi specjaliści są do dyspozycji i z przyjemnością pomogą wybrać sposób znakowania lub nawet zaprojektować grafikę, wzór lub napis. Dzięki temu Twoje reklamowe pendrive będą prezentować się jeszcze lepiej.

Przenośna pamięć pendrive z logo marki to również świetny pomysł na gadżet promocyjny rozdawany klientom. Wszyscy często korzystamy z takich akcesoriów, dlatego otrzymanie funkcjonalnego narzędzia w gratisie do zamówienia, to miły i przyjemny gest ze strony producenta lub dystrybutora. Wykorzystaj to w swoich kampaniach marketingowych.

Polecamy sprawdzić również akcesoria GSM oraz selfie stick reklamowy!13 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła

Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.