Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Wyników: 64

Stres to reakcja organizmu na różnego typu zdarzenia i doświadczenia o nieprzyjemnym charakterze. Chociaż może na nas podziałać mobilizująco, to w większości przypadków działa deprymująco. Zaburzenia funkcjonowania ludzkiego organizmu, problemy zdrowotne natury psychicznej i fizycznej to skutek oddziaływania stresu. Dlatego należy z nim walczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Pozytywne myślenie i gadżety antystresowe, jak antystresy reklamowe to pierwsza pomoc w walce z silnymi emocjami.


Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Antystresy reklamowe pomocne na wielu płaszczyznach

Popularnie nazywane gniotkami antystresy pomagają okiełznać emocje, a opatrzone firmowym logo lub elementami graficznymi są skutecznym nośnikiem reklamy. Antystresy z nadrukiem oprócz tego, że redukują napięcie, pomagają się rozluźnić, wspierają koncentrację, ćwiczą motorykę małą, to są najskuteczniejszym narzędziem budowania rozpoznawalności marki, ponieważ przyciągają i zatrzymują uwagę. Skuteczna reklama nie musi kosztować krocie. Niewielkich rozmiarów przedmioty, na których umieszczona jest reklama potrafią zdziałać cuda. Jak dowodzą badania, nawet najnowocześniejsze formy reklamy przegrywają z gadżetami reklamowymi.

Antystresy z logo – “zabawki” dla dzieci i dorosłych do wykorzystania jako nośnik reklamy

Już nie tylko najpopularniejsze - piłeczki antystresowe, ale przeróżnych kształtów (zaskakujących, zabawnych) zabawki do ugniatania pełnią funkcję antystresową. Nie tylko dla dzieci, których system nerwowy nie jest w pełni dojrzały, by walczyć ze stresem, ale dla dorosłych, którym korporacyjny “wyścig szczurów” zaburza codzienne funkcjonowanie zalecane są antystresowe zabawki. Z antystresów korzystają dyrektorzy największych firm i zwykły Kowalski, dlatego wykorzystanie gadżetów antystresowych w działaniach marketingowych firmy przynosi korzyści. Takim upominkiem można obdarować pracowników, klientów obecnych i potencjalnych, kontrahentów, partnerów biznesowych. Z pewnością każdy z nich doceni niezobowiązujący podarunek.

By antystresy spełniły swoją rolę...

Wybieraj gadżety dobrej jakości, estetyczne, atrakcyjne wizualnie. Zadbaj o profesjonalne znakowanie (skorzystaj z usług naszej firmy). Logo, grafika, tekst - jesteśmy po to, by Wam doradzić, zaproponować korzystne rozwiązania i oddać gotowy produkt – antystresy reklamowe najlepszej jakości. W naszej ofercie znajdziesz także świece reklamowe, które pomogą się odprężyć oraz koce reklamowe. Nie bój się włączać gadżetów reklamowych do kampanii marketingowych – one mają wielki potencjał!

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 3 ocen


15 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.