Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Wyników: 83

Stres to reakcja organizmu na różnego typu zdarzenia i doświadczenia o nieprzyjemnym charakterze. Chociaż może na nas podziałać mobilizująco, to w większości przypadków działa deprymująco. Zaburzenia funkcjonowania ludzkiego organizmu, problemy zdrowotne natury psychicznej i fizycznej to skutek oddziaływania stresu. Dlatego należy z nim walczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Pozytywne myślenie i gadżety antystresowe, jak antystresy reklamowe to pierwsza pomoc w walce z silnymi emocjami.


Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Antystresy reklamowe pomocne na wielu płaszczyznach

Popularnie nazywane gniotkami zabawki odstresowujące dla dzieci i dorosłych pomagają okiełznać emocje, a opatrzone firmowym logo lub elementami graficznymi są skutecznym nośnikiem reklamy. Piłeczka, kostka antystresowa czy inne gadżety tego typu przede wszystkim:

  • redukują napięcie, pomagają się rozluźnić, szczególnie w razie ekspozycji na czynnik stresowy, jakim może być na przykład wystąpienie publiczne,
  • wspierają koncentrację i proces uczenia się – używanie takich zabawek w czasie nauki skutecznie ułatwia zapamiętywanie informacji,
  • ćwiczą motorykę małą, czyli zespół wszystkich czynności wykonywanych przy pomocy rąk i dłoni, takich jak na przykład pisanie czy malowanie.

Oprócz tego praktyczne i oryginalne gadżety antystresowe z firmowym nadrukiem są najskuteczniejszym narzędziem budowania rozpoznawalności marki, ponieważ przyciągają i zatrzymują uwagę. Skuteczna reklama nie musi kosztować krocie. Niewielkich rozmiarów przedmioty, na których umieszczona jest reklama, potrafią zdziałać cuda. Dodawane jako gratisy, opatrzone logiem firmy drobiazgi budują pozytywny wizerunek marki i pozwalają odbiorcom zapamiętać ją na dłużej dzięki dobrym skojarzeniom ze znakami firmowymi. Jak dowodzą badania, nawet najnowocześniejsze formy reklamy przegrywają z gadżetami reklamowymi.

Antystresy z logo – “zabawki” dla dzieci i dorosłych do wykorzystania jako nośnik reklamy

Już nie tylko najpopularniejsza piłeczka odstresowująca, ale przeróżnych, zaskakujących i zabawnych kształtów zabawki antystresowe dla dorosłych i dzieci do ugniatania pełnią funkcję relaksacyjną.

W naszej ofercie znajdziesz takie oryginalne "antystresy", jak np.: 

  • zabawne breloczki do gniecenia, które możesz zawsze mieć przy sobie, na przykład przy kluczach,
  • fidget spinnery, czyli popularne zabawki do wprowadzania w ruch obrotowy, których antystresowe i wspomagające koncentrację działanie zostało docenione przez użytkowników na całym świecie,
  • drewniane łamigłówki do układania ciekawych kształtów,
  • klasyczne piłki i kostki do ugniatania, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Antystresowe zabawki są polecane nie tylko dzieciom, których system nerwowy nie jest w pełni dojrzały, by walczyć ze stresem, ale i dorosłym, u których korporacyjny “wyścig szczurów” zaburza codzienne funkcjonowanie. Gniotki to bardzo popularne gadżety relaksacyjne. Z antystresów korzystają zarówno dyrektorzy największych firm, jak i zwykły Kowalski. Dlatego wykorzystanie tego typu gadżetów w działaniach marketingowych firmy może przynieść wymierne korzyści. U nas kupisz ciekawe zabawki odstresowujące z nadrukiem Twojego logo, nazwy firmy, czy dowolnego hasła reklamowego. Takim upominkiem możesz obdarować pracowników, stałych i nowych Klientów. Z pewnością każdy z nich doceni mały, niezobowiązujący podarunek antystresowy. Oryginalne gratisy wręczane przy różnych okazjach pozwalają długoterminowo budować pozytywny wizerunek marki w świadomości odbiorców.

By antystresy spełniły swoją rolę...

Wybieraj oryginalne gadżety dobrej jakości, estetyczne, atrakcyjne wizualnie. Przede wszystkim zadbaj o profesjonalne znakowanie. U nas możesz zamówić ciekawe gratisy, takie jak na przykład: kostka antystresowa, gniotek w kształcie chmurki, samolotu lub gwiazdki i w innych nietypowych wzorach oraz piłka antystresowa, czy inne zabawki dla dzieci i dorosłych opatrzone wysokiej jakości nadrukiem. 

W swojej pracy korzystamy z innowacyjnych technologii druku, dlatego możemy zagwarantować Tobie trwałość i dobry wygląd znakowania nawet po wielu latach użytkowania. Na gadżetach odstresowujących możemy umieścić dowolny motyw zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Logo, grafika, tekst. Jesteśmy po to, by Tobie doradzić, zaproponować korzystne rozwiązania i oddać gotowy produkt - antystresy reklamowe najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz także świece reklamowe, które pomogą się odprężyć oraz koce reklamowe. Z odwagą włącz gadżety reklamowe do kampanii marketingowych. Pamiętaj, że mają one wielki potencjał.

Piłki antystresowe i wiele więcej

Gadżety antystresowe, takie jak piłki antystresowe, są bardzo popularne. Trudno się dziwić, bo w dzisiejszych czasach tempo życia jest niezwykle szybkie, a stres towarzyszy na każdym kroku. Dlatego szukasz sposobów, aby choć przez chwilę zrelaksować się i zdystansować do problemów dnia codziennego. Dla osób pracujących w stresującym środowisku takie upominki - gniotki relaksacyjne mogą stanowić nieocenioną pomoc.

Piłki antystresowe – co warto wiedzieć?

Piłki antystresowe są małymi gadżetami, które zmieszczą się w każdej dłoni. Są one zaprojektowane tak, aby pozytywnie wpłynąć na użytkownika. Redukują stres i napięcie. Piłki antystresowe mogą być też wykorzystane do ćwiczeń dłoni, gdyż wpływają na rozwój zmysłów i motoryki, a nawet są rodzajem masażu dłoni i nadgarstków. To szczególnie ważne jest dla osób, które dużo piszą, siedzą przed komputerem i wykonują pracę, wykorzystując do tego swoje dłonie. 

Wybór piłki antystresowej – na co zwrócić uwagę?

Podczas wyboru piłek antystresowych warto zdecydować się na produkty wykonane z materiałów dobrej jakości. Piłki antystresowe są dostępne w wielu kształtach, kolorach i teksturach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Piłki antystresowe jako gadżety reklamowe

Piłki antystresowe mogą być dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na klasyczny okrągły kształt, czy coś bardziej unikalnego, możesz być pewien, że piłki antystresowe przyciągną uwagę. Możliwość umieszczenia logo firmy na piłkach antystresowych dodatkowo podkreśla profesjonalizm Twojego brandu i umożliwia promowanie marki w nietypowy sposób.

Współpraca z profesjonalistami

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał piłek antystresowych jako narzędzi promocyjnych, warto zwrócić się do firmy oferującej profesjonalne podejście do tematu. Dzięki temu piłki antystresowe będą nie tylko skutecznie spełniały swoją funkcję, ale także pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy.17 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.