Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Wyników: 56

Stres to reakcja organizmu na różnego typu zdarzenia i doświadczenia o nieprzyjemnym charakterze. Chociaż może na nas podziałać mobilizująco, to w większości przypadków działa deprymująco. Zaburzenia funkcjonowania ludzkiego organizmu, problemy zdrowotne natury psychicznej i fizycznej to skutek oddziaływania stresu. Dlatego należy z nim walczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Pozytywne myślenie i gadżety antystresowe, jak antystresy reklamowe to pierwsza pomoc w walce z silnymi emocjami.


Gadżety antystresowe - piłeczki i zabawki, antystresy

Antystresy reklamowe pomocne na wielu płaszczyznach

Popularnie nazywane gniotkami zabawki odstresowujące dla dzieci i dorosłych pomagają okiełznać emocje, a opatrzone firmowym logo lub elementami graficznymi są skutecznym nośnikiem reklamy. Piłeczka, kostka antystresowa czy inne gadżety tego typu przede wszystkim:  • redukują napięcie, pomagają się rozluźnić, szczególnie w razie ekspozycji na czynnik stresowy, jakim może być na przykład wystąpienie publiczne,  • wspierają koncentrację i proces uczenia się – używanie takich zabawek w czasie nauki skutecznie ułatwia zapamiętywanie informacji,  • ćwiczą motorykę małą, czyli zespół wszystkich czynności wykonywanych przy pomocy rąk i dłoni, takich jak na przykład pisanie czy malowanie.  Oprócz tego praktyczne i oryginalne gadżety antystresowe z firmowym nadrukiem są najskuteczniejszym narzędziem budowania rozpoznawalności marki, ponieważ przyciągają i zatrzymują uwagę. Skuteczna reklama nie musi kosztować krocie. Niewielkich rozmiarów przedmioty, na których umieszczona jest reklama, potrafią zdziałać cuda. Dodawane jako gratisy opatrzone logiem firmy drobiazgi budują dobry wizerunek marki i pozwalają odbiorcom zapamiętać ją na dłużej, dzięki pozytywnym skojarzeniom ze znakami firmowymi. Jak dowodzą badania, nawet najnowocześniejsze formy reklamy przegrywają z gadżetami reklamowymi.

Antystresy z logo – “zabawki” dla dzieci i dorosłych do wykorzystania jako nośnik reklamy

Już nie tylko najpopularniejsza piłeczka odstresowująca, ale przeróżnych, zaskakujących i zabawnych kształtów zabawki antystresowe dla dorosłych i dzieci do ugniatania pełnią funkcję relaksacyjną. W naszej ofercie znajdziesz takie oryginalne "antystresy", jak np.: • zabawne breloczki do gniecenia, które możesz zawsze mieć przy sobie, na przykład przy kluczach,  • fidget spinnery, czyli popularne zabawki do wprowadzania w ruch obrotowy, których antystresowe i wspomagające koncentrację działanie zostało docenione przez użytkowników na całym świecie,  • drewniane łamigłówki do układania ciekawych kształtów,  • klasyczne piłki i kostki do ugniatania, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  Nie tylko dla dzieci, których system nerwowy nie jest w pełni dojrzały, by walczyć ze stresem, ale dla dorosłych, którym korporacyjny “wyścig szczurów” zaburza codzienne funkcjonowanie, zalecane są antystresowe zabawki. Z antystresów korzystają zarówno dyrektorzy największych firm, jak i zwykły Kowalski, dlatego wykorzystanie tego typu gadżetów w działaniach marketingowych firmy przynosi korzyści. U nas możesz kupić ciekawe zabawki odstresowujące z nadrukiem swojego logo, nazwy firmy, czy dowolnego hasła reklamowego. Takim upominkiem można obdarować pracowników, klientów obecnych i potencjalnych, kontrahentów, partnerów biznesowych. Z pewnością każdy z nich doceni niezobowiązujący podarunek. Oryginalne gratisy, wręczane przy różnych okazjach pozwalają długoterminowo budować pozytywny wizerunek marki w świadomości odbiorców i partnerów biznesowych.

By antystresy spełniły swoją rolę...

Wybieraj oryginalne gadżety dobrej jakości, estetyczne, atrakcyjne wizualnie. Przede wszystkim zadbaj o profesjonalne znakowanie. U nas, możesz zamówić ciekawe gratisy, takie jak na przykład kostka, piłka antystresowa, czy inne zabawki dla dzieci i dorosłych opatrzone wysokiej jakości nadrukiem. W swojej pracy korzystamy z innowacyjnych technologii druku, dlatego możemy zagwarantować Ci trwałość i dobry wygląd znakowania nawet po latach użytkowania. Na gadżetach odstresowujących możemy umieścić dowolny motyw, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Logo, grafika, tekst – jesteśmy po to, by Wam doradzić, zaproponować korzystne rozwiązania i oddać gotowy produkt – antystresy reklamowe najlepszej jakości. W naszej ofercie znajdziesz także świece reklamowe, które pomogą się odprężyć oraz koce reklamowe. Nie bój się włączać gadżetów reklamowych do kampanii marketingowych – one mają wielki potencjał!16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.