Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Breloki z Otwieraczem

Wyników: 31

Produkty prezentowane w tej kategorii to popularne gadżety reklamowe, stanowiące prostą i skuteczną formę autoreklamy. Brelok do kluczy z otwieraczem może zostać dostosowany pod Twoje potrzeby poprzez umieszczenie na nim logo firmy.

Warto przyjrzeć się różnym wzorom i w miarę możliwości wybrać taki, który będzie kojarzył się z charakterem i usługami oferowanymi przez przedsiębiorstwo, od jakiego otrzymało się brelok do kluczy z otwieraczem. Dostępne są kształty zwierząt, przedmiotów, ale także wersje uniwersalne, utrzymane w nowoczesnym designie.


Breloki z Otwieraczem

Brelok do kluczy z otwieraczem w kampanii reklamowej

Wręczenie komuś drobnego upominku to dobra forma budowania wizerunku marki. Dzięki temu obdarowana osoba zapamięta Twoją firmę, kojarząc ją z miłym gestem. Wiszący przy często używanych kluczach otwieracz zwiększa szansę na ponowne skorzystanie z Twoich usług, gdyż towarzyszący klientowi gadżet reklamowy cały czas utrwala w jego pamięci logo.

Zalety breloka do kluczy z otwieraczem

Wiele z naszych artykułów może także zawierać dodatkowe opcje. Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się produkty wielozadaniowe, spełniające kilka funkcji jednocześnie. Posiadamy breloki mające wbudowaną lampkę LED, przydającą gdy zabraknie światła, a musimy coś znaleźć, metrową miarkę, będącą dobrym gratisem do wykorzystania przez firmy budowlane, żeton do wózka na zakupy oraz touch pen, pozwalający w higieniczny sposób obsługiwać tablet czy telefon bez użycia palców.

Produkty dekorujemy za pomocą dokładnych technik grawerowania laserowego lub tampodruku. Dzięki temu zyskujesz pewność, że dostarczony nam projekt logo zostanie wiernie odwzorowany, z zachowaniem najmniejszych detali i nasycenia barw. Brelok do kluczy zawierający otwieracz to niedroga forma reklamy, warto więc w nią zainwestować, nawet przy ograniczonym budżecie na marketing. Przedmioty nie zajmują wiele miejsca, zawsze można je więc mieć przy sobie, by wręczać klientom lub kontrahentom składającym zamówienie. Niektóre z tych dodatków znajdują się w eleganckim etui, co dodaje upominkowi walorów estetycznych.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.