Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Kalendarze Ścienne

Wyników: 5

W naszym sklepie internetowym sklepu Gratisownia.pl można zamówić oryginalne kalendarze ścienne reklamowe z własnym nadrukiem. Dostępne są m.in. modele jednoplanszowe, trójdzielne i plakatowe. W przypadku terminarzy wieloplanszowych na każdej stronie można zamieścić inny napis. Pozostałe umożliwiają nadrukowanie jednej grafiki, najczęściej w górnej części planszy. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem wyjątkowych gadżetów reklamowych.


Kalendarze Ścienne

Kalendarz ścienny jednoplanszowy czy wieloplanszowy?

Klienci często zastanawiają się, który model lepiej wybrać: oryginalny kalendarz ścienny jednoplanszowy czy wieloplanszowy. W pierwszym przypadku logo i nazwa firmy będą umieszczone w stałym miejscu planszy widocznym przez cały rok. Druga wersja terminarza pozwala na nadrukowanie innych napisów i grafik na każdej stronie. Dzięki temu przedsiębiorca może umieścić w nim więcej treści promujących jego własną firmę, np. hasła promocyjne i zdjęcia produktów. Wszystkie oferowane na naszej stronie firmowe kalendarze reklamowe z nadrukiem to eleganckie i trwałe produkty, które zaspokoją oczekiwania wymagających klientów. Zawieszone na ścianie zdobią pomieszczenie i pełnią funkcję użytkową. Umieszczone w widocznym miejscu promują przedsiębiorstwo przez cały rok.

Ścienne kalendarze reklamowe z nadrukiem

Wszystkie nasze gadżety reklamowe pozwalają dotrzeć np. do klientów, którzy dopiero poznają ofertę firmy. Kalendarze ścienne są nośnikami informacji o dużym zasięgu. Terminarze z nadrukiem firmowym można powiesić w poczekalni, sekretariacie, gabinecie i sali konferencyjnej. Mają one uniwersalne zastosowanie. Są używane wszędzie tam, gdzie konieczne jest planowanie zadań, wydarzeń, spotkań, kampanii promocyjnych czy strategii rozwoju przedsiębiorstwa. To oryginalne planery ułatwiające organizowanie pracy, dlatego są niezbędne w każdej firmie. Wśród terminarzy ściennych dostępnych w sklepie można znaleźć m.in. popularne modele jednoplanszowe czy trójdzielne. Zapraszamy do przesyłania projektów graficznych i zakupu tych przydatnych gadżetów.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.