Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Biuwary

Wyników: 0

W asortymencie sklepu internetowego Gratisownia.pl mamy biuwary - podkładki na biurko, które stanowią połączenie kalendarza z notatnikiem. To popularne gadżety reklamowe chętnie zamawiane przez przedsiębiorców dbających o wizerunek własnego przedsiębiorstwa. Nadruk można wykonać na obrzeżach, w tle lub innym miejscu kartki, zależnie od modelu. Nasi klienci mogą personalizować terminarze wręczane gościom swojego stoiska podczas targów branżowych oraz eventów.


Niestety nie znaleźliśmy produktów według wybranych przez Ciebie parametrów.
Sprawdź czy wpisana fraza nie zawiera błędów lub literówek.

Być może w ten sposób znajdziesz to, czego szukasz. Strona Główna

Biuwary

Biuwary na biurko - najlepsze gadżety reklamowe dla firm

Zaletami prezentowanych produktów jest fakt, że mają dużo miejsca na notatki. Biuwar, tj. podkładka na biurko z kalendarzem reklamowym najczęściej pokazuje jeden tydzień, a z boku ma widok całego roku. Dzięki temu jej właściciel może planować z wyprzedzeniem spotkania, wyjazdy służbowe czy urlopy. To idealny gadżet do home office. Terminarze dostępne w naszym sklepie można zamówić z wybranym, własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem. To niezwykle atrakcyjne nośniki reklamy, które warto wykorzystać do promocji przedsiębiorstwa. Firmowe kalendarze reklamowe z nadrukiem to doskonały pomysł na noworoczny prezent dla pracowników oraz klientów.

Kalendarz na biurko - idealna podkładka do planowania pracy

Nasze gadżety reklamowe są przeznaczone dla firm, które chcą promować własną działalność. Prezentowany kalendarz na biurko z nadrukiem to podkładka umożliwiająca bieżące zapisywanie i modyfikowanie zadań, wydarzeń i spotkań. Łatwo wyrwać niepotrzebne strony i utrzymać porządek w zapiskach. W biurze organizacja pracy jest bardzo ważna, dlatego dla naszych klientów wybraliśmy najlepiej zaprojektowane biuwary, które ułatwią im planowanie codziennych obowiązków. To wygodne notatniki i planery tygodniowe oraz miesięczne. Mają one określoną wartość użytkową, więc są traktowane jako użyteczne gadżety. To idealne akcesoria pomagające organizować czas właścicielom firm, pracownikom recepcji i asystentom. Zachęcamy do przesyłania własnych projektów, które nadrukujemy na zamówionej podkładce na biurko z terminarzem.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.