Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Balony reklamowe

Wyników: 2

Ciekawym sposobem na autopromocję są firmowe balony reklamowe z nadrukiem. Przyciągają uwagę przez wyraźnie wyeksponowane na nich logo, sprawiając, że dobrze jest nimi zarówno ozdobić przestrzeń, jak i rozdawać je w formie gratisów. Gadżety reklamowe są dobrą metodą na zwiększenie rozpoznawalności marki wśród odbiorców. Warto zastanowić się nad ich formą, ponieważ może ona zaważyć na tym, czy klient zdecyduje się na ponowne skorzystanie z usług firmy, od której go otrzymał.

Do odwzorowania przesłanego nam projektu grafiki na powierzchni produktu najczęściej stosujemy sitodruk. Wykonywany jest za pomocą przypominającego sitko szablonu, który odpowiednio przepuszcza farbę. Gwarantuje to trwałość logo i odporność na ścieranie.


Balony reklamowe

Szerokie zastosowanie balonów reklamowych z nadrukiem

Tego typu artykuły łatwo wykorzystać na różne sposoby. Pierwszym jest stateczna forma promocji. Balony firmowe z nadrukiem można umieścić przy stanowisku podczas konferencji, targów lub innych wydarzeń. Przyciągają wzrok, zwiększając tym samym szansę na to, że klienci zainteresują się ofertą. Ciekawa prezentacja jest o wiele bardziej oryginalna, niż zwykły baner.

Baloniki reklamowe z nadrukiem służą także jako forma gadżetu rozdawanego osobom robiącym zakupy lub korzystającymi z usług przedsiębiorstwa. Są szczególnie popularne wśród dzieci, zwłaszcza jeśli sprzedawane akcesoria ich dotyczą. Rodzice maluchów na pewno odbiorą to jako miły gest.

Rodzaje balonów

Poza tradycyjnym wzorem okrągłego, firmowego balonu reklamowego z nadrukiem, posiadamy także wersję w postaci nadmuchiwanych akcesoriów do kibicowania. Te duże egzemplarze dysponują sporą powierzchnią, na której można umieścić logo. Szczególnie sprawdzają się podczas wydarzeń sportowych, promując markę Twojego przedsiębiorstwa.

Nadruki na firmowych balonach reklamowych

Te firmowe artykuły reklamowe to łatwo zauważalna i tym samym skuteczna forma reklamy, której towarzyszy przystępna cena. Z tego względu można sobie na nią pozwolić, nawet jeśli budżet na kampanię jest ograniczony.16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.