Gadżety Reklamowe dla Firm
Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Adaptery do gniazdek

Wyników: 0

Jedną z typowych niedogodności związanych z podróżowaniem do niektórych krajów jest różnica w budowie kontaktów elektrycznych. Aby uniknąć kłopotliwego braku możliwości zasilania urządzeń takich jak telefon czy laptop, warto zdecydować się na zakup specjalnych adapterów. Przejściówki przystosowane do gniazdek wykorzystywanych w konkretnym państwie proponujemy w atrakcyjnych cenach i wielu wariantach. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i składania zamówień!


Niestety nie znaleźliśmy produktów według wybranych przez Ciebie parametrów.
Sprawdź czy wpisana fraza nie zawiera błędów lub literówek.

Być może w ten sposób znajdziesz to, czego szukasz. Strona Główna

Adaptery do gniazdek

W jakich krajach niezbędne są adaptery do gniazdek elektrycznych?

Opisywane produkty świetnie sprawdzają się np. przy podróżach biznesowych, ale też zwykłych wycieczkach turystycznych. Podczas ich planowania warto sprawdzić, jakie napięcie jest typowe dla instalacji rozprowadzających prąd w budynkach w konkretnym kraju. Przejściówki do gniazdek przydadzą się przede wszystkim osobom udającym się do Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak w przypadku wielu innych państw położonych w Ameryce Północnej czy Południowej, stosowane są tam wejścia typu A i B, do których adaptery mamy w ofercie. Popularnym kierunkiem podróży jest też Wielka Brytania. W Anglii oraz Irlandii obowiązuje standard gniazdek elektrycznych opisywany literą G. Różni się on od rozpowszechnionych m.in. w Polsce typów C, F oraz E, dlatego niezbędne będzie zaopatrzenie się w przejściówki także w przypadku wybierania się do jednego z tych państwa. Dość nietypową budowę kontaktów ściennych ma ponadto Szwajcaria, a więc również i tam warto mieć pod ręką specjalne adaptery – w dobrej cenie można je zamówić w naszym sklepie.

Uniwersalne przejściówki do gniazdek elektrycznych – praktyczne rozwiązanie

Jednym z najciekawszych produktów dla osób często podróżujących są specjalne ładowarki łączące w sobie kilka przejściówek. Przemyślana budowa i stosunkowo niska cena sprawiają, że jest to zdecydowanie atrakcyjne rozwiązanie w przypadku wielokrotnego odwiedzania krajów wykorzystujących różne standardy gniazdek elektrycznych. Adaptery te dostępne są w naszym asortymencie – zapraszamy do ich zamawiania!16 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.