Gadżety Reklamowe dla Firm

Logowanie

Witamy w Gratisownia.pl

Odzyskanie hasła

Zapomniełeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Kategorie
Filtry

Kubki, filiżanki reklamowe: z nadrukiem

Wyników: 9

Jednymi z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych w firmach działających w różnych branżach są kubki reklamowe. Sprawdzą się one jako upominki dla stałych klientów czy kluczowych partnerów biznesowych. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie ich jako nagrody w konkursach na firmowych social mediach, imprezach plenerowych czy warsztatach. Jest wiele okazji, podczas których miłym gestem okazuje się wręczenie upominku takiego jak kubek z nadrukiem. Cena gadżetu nie jest wysoka, szczególnie w kontekście korzyści, jakie można osiągnąć.


Kubki, filiżanki reklamowe: z nadrukiem

Kubki reklamowe z nadrukiem

Kubek reklamowy to najpopularniejszy i zawsze skuteczny sposób na reklamę swojej firmy. Zawsze wzbudza zainteresowanie, a z ciekawą grafiką i odpowiedniej kolorystyce będzie pożądany przez klientów. Z jednej strony jest praktyczny, więc klient może używać go na co dzień. Z drugiej kubki reklamowe z logo mogą być miłym gestem dla firmy współpracującej. Oferujemy kubki w różnych kształtach, również z łyżeczką oraz tablicowe w szerokiej kolorystyce. Wykonane są z wysokiej jakości produktów: ceramiczne, kamionkowe, plastikowe lub bambusowe. Jeśli wolą Państwo kubek termiczny reklamowy, macie do wyboru produkt z podwójną lub pojedynczą ścianką, wykonany ze stali nierdzewnej albo z plastiku.

Personalizowane kubki firmowe - sposób na reklamę i nie tylko

Dobrze wiemy, że fundowanie upominków może być ważnym i znaczącym elementem strategii marketingowej. Podobnie występowanie w roli sponsora buduje wizerunek i prestiż marki. Kubki reklamowe mogą stanowić nieodzowny element większej paczki, być dodatkiem do prezentu lub występować, jako „nagroda pocieszenia”. Dlaczego? Ponieważ zawsze są przyjmowane z sympatią, a ich rola nie ogranicza się wyłącznie do zdobienia półki czy witryny.

Kubki firmowe z logo firmy są chętnie wykorzystywane na co dzień. Gdy obdarowany będzie parzył swoją ulubioną herbatę lub delektował się kawą w przerwie od pracy – wspomnienie oferty lub usług Państwa firmy będzie mu stale towarzyszyło.

Rolą wykonywanych przez nas gadżetów jest nie tylko działalność reklamowa. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, po to, żeby wręczone kubki z logo firmy kojarzyły się pozytywnie, były wizytówką Państwa marki i nie stanowiły zbędnego produktu, lecz miały faktyczne zastosowanie na co dzień. Dbamy nie tylko o solidność wykonania samego produktu, ale też o nadruk bezpośredni. Znamy techniki nanoszenia napisów czy grafik na różne powierzchnie – stalowe, ceramiczne czy drewniane. 

To właśnie w ten sposób budowane są relacje na linii przedsiębiorstwo-klient lub kontrahent. Jak Państwo widzą, rola kubków może być przy tym bardzo znacząca.

Firmowe kubki reklamowe z logo

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów z nadrukiem. Gratisownia.pl dostarcza piękne, solidne i praktyczne kubki reklamowe. Mogą to być klasyczne modele ceramiczne z uchem, jak również trzymające ciepło wersje termiczne. Cena zależy od wybranego modelu, jak również od wielkości zamówienia. Cennik kubków reklamowych znajduje się przy każdym produkcie.13 lat
doświadczenia

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Sprawdzeni przez 15 tyś klientów

Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie

Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h

Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła

Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.